počet branek hosté

vs

Plzeň-Třinec tip hosté vstřelí 4 a více branek

Postupový mečbol mají dnes Oceláři na ledě Plzně,která vedla v sérii 2:0.

Do třetice so vsadím počet branek u Třince,2x těsně uniklo,dnes věřím,že dají 4 potřebné góly Plzeň ztratila vedení 2:0 a doma oba zápasy prohrála. V Třinci opět hrála dobře,vedla 3 minuty před konce 2:1,aby se nakonec nehrálo ani prodloužení a 20s před koncem Třinečští zasadili rozhodující úder. Toto musí mít dopad na rozpoložení obou týmů, o úspěchu rozhodují maličkosti a od 3.zápasu se nakonec vždy přikloní na stranu Ocelářů. Domácí měli navíc i náročné čtvrtfinále,dnes je čeká 13.zápas během 23 dnů plus cestování na Moravu... Nejlepší hráči tráví na ledě hromadu času,tohle se taky může podepsat.

V neposlední řadě je tady i spor s domácími fandy,kteří mnohdy fandí dost vulgárně,proti čemuž manegment ostře bojuje,minulý domácí zápas to dokonce vyostřilo,že zhruba stovka "fanoušků" opustila kotel...

Tak či tak,dnes si myslím,že série skončí a Třinec si po roce opět zahraje finále.