MS 2019 | MS 2019

Autor: kosecek
ROI 4.66 Zisk 79.69 Počet tipů 653


MS 2019 | MS 2019 | Hokej

Datum zápasu 10.5.2019 16:15
Kurz 1.75
Vklad 3
Sázková kancelář BET365
Tip kdo lépe celkově - Švýcarsko

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

    vs    

Švýcarsko-Slovensko tip Švýcarsko celkově lépe umístěné

Další tip na MS 2019,tentokrát kdo se v celkovém pořadí umístí lépe.

Slovensko jako pořadatel bude hrát v Košicích,ve skupině s Kanadou,USA,Finskem,Německem,Dánskem,Francií a Británií. Na elitní trojku bohužel Slováci nemají,mohli by sice obrat o nějaký bod,ale moc to nepředpokládám. Souboj o QF o poslední místo bude probíhat právě mezi domácími,Německem a Dánskem. Francouzům budou chybět některé opory minulých let(bratři De Costa,Bellemare...) a Británie by o body moc obírat nikoho nebude. A můj tip je,že bohužel domácí nepostoupí a radovat se budou na jejich úkor Němci. Ten jejich tým je sehranější a mají ve svém středu jednu z hvězd současného hokeje-Leona Draisaitla. Slovensko má z NHL v kádru Tatara,Páníka,Sekeru,Jaroše. Dánové budou vycházet ze zajištěné defenzivy a domácím to ve VZ vonět nebude. Může se stát,že domácí se vyblázní k nadstandartním výkonům a postup ze skupiny vyválčí,ale pochybuji,že by získali více bodů než Švýcaři.

Ti přijedou do Bratislavy s hodně solidním týmem. I tady v této skupině jsou 3 papírový favorité-Rusko,Švédsko a Česko,dále potom Norsko,Lotyšsko,Rakousko a Itálie. Narozdíl od Slováků,tady šance že oberou favority je celkem solidní. Já tady od nich očekávám hladký postup do QF. Jim se poslední turnaje daří,tady budou obhajovat stříbrné medaile. V kádru mají i důležité tahouny z NHL-bek Josi je obránce světové úrovně,další bek Weber potom bohaté zkušenosti. V útoku maldé pušku Hischier a Fiala,ti doplní tradiční tahouny Švýcarské ofenzivy. Hlavně si vždy v posledních letech pomáhali přesilovkou,což očekávám i letos.

Švýcaři na mě působí daleko lépe jako tým,jejich hráči většinou hrají v lepších soutěžích a to i klíčové role. Pokud by oba vypadli ve stejné části turnaje(skupina,QF..),rozhodne vyšší počet bodů získaných ve skupině,což předpokládám že Švajc uhraje.