Prienai vs Neptunas | LKL, muži, Litva Autor: mahony1983

3
Neptunas hcp -6.5
BET365
handicap (vč. prodloužení)

Po tom, čo včera bolo sa nedá inak. Neptunas bol lepší vo všetkých činnostiach, Prienai vzdoroval len 1. štvrtinu, ale aj to prehrával 13:17 a otočil ju na 22:17, keď Neptunasu nevyšli 4 útoky v rade. Potom ale domáci zrýchlili tempo, presadzovali sa čoraz viacej pod košom a dominovali, po prvom polčase už Prienai odišiel fyzicky, pretože ako som písal, veľa hráčov je tam už okolo 30-ky a Neptunas to vie, nahodil rýchle tempo. Gecevicius za hostí hral nakoniec, ale za 20 min len 4 bodíky, Lavrinovic ako jeden z naj hráčov Prienaia chytil 4. faul na začiatku poslednej Q a bolo rozhodnuté. Neptunas kraľoval na doskokoch, rýchlou hrou sa presadzoval čoraz častejšie, to isté očakávam od nich zajtra. Rýchle tempo zápasov, staršie mužstvo Prienaia, zlá forma Geceviciusa, to všetko hrá do karát hosťom a fair mám tak -10.5...

Pozn.: Tipac ma ten istý hcp za 1.82...