Baník Ostrava-Sigma Olomouc | Fortuna:liga

Autor: kosecek- již zde nepůsobí
ROI 4.14 Zisk 71.33 Počet tipů 659


Baník Ostrava-Sigma Olomouc | Fortuna:liga | Fotbal

Datum zápasu 12.7.2019 18:00
Kurz 2.75
Vklad 2
Sázková kancelář FORTUNA CZ/SK
Tip lépe po 30.kole - Sigma Olomouc

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Ostrava      vs    Sigma Olomouc

Ostrava-Olomouc tip Olomouc lépe po základní části

Netradičně ode mě fotbal,nicméně za tento kurz dvě jednotky investuji.

Baník loni skončil po 30.kole na 5.místě,v nadstavbě umístění obhájil,nicméně cíl postup do pohárové Evropy,přes účast ve finále národního poháru,nesplnil. V létě se toho v Ostravě až tak moc neudálo,trenér Pánik zůstal,do kádru se povedlo získat z Bohemky Reitera a jako volní hráči přišli Lalkovič právě ze Sigmy a z ciziny se vrátil De Azevedo,jinak mladší hráči. Baník měl celkem solidní start a na špici se držel defacto celou sezonu a podával celkem stabilní výkony. Já očekávám,že budou hrát v horní polovině tabulky,ale obhajoba 5.fleku bude dost obtížná. Trápila je celkem koncovka,proto i příchod ofenzivních hráčů.

Sigma měla loni start i díky účasti v předkole Evropské ligy slabší a podzim se jim hrubě nepovedl. I start jara byl hodně nepovedený,hrozil sestup a tým,včetně trenéra dostal nůž na krk a nakonec z toho byl povedený závěr-(8.místo a ztráta 5 bodů na Baník),až tedy na play-off do pohárů a vypadnutí se Zlínem. I Olomouc měla problém se střílením branek,často se snažili hrát až moc složitě. No a tady čekám změnu-odešel trenér Jílek a nahradil ho Látal,který je s klubem spjatý jako hráč a ač se tady nerozešel zrovna dvakrát v dobrém,čas vše zacelil. Mínusem jsou odchody,hlavně Kalvach se bude nahrazovat těžko. Dále Lalkovič,poté mladíci. Posily dvě zásadní,bek Kerbr a záložník Greššák,kterého si přivedl Látal. Kvalita kádru je na ligu určitě solidní,já čekám zlepšení od minulé sezony. Za trenéra Jílka jako by došlo k uspokojení,všichni byly okouzleni zápasy proti Seville a na ligu se poté nedostalo takového soustředění.

V tomhle duelu je poprávu Baník favoritem,ten kádr má o něco širší a na některých pozicích i kvalitnější. Nicméně Sigma jim bude sekundovat a já jdu tady po value. Osobně bych vypsal tak 1,8-2 možná bych o desetinu upravil,ale 2,75 je dle mě moc. Trenér Látal měl výsledky jak v Polsku nebo na Slovensku a já věřím, že nastartuje i trošku povadlé talenty z Androva stadionu.