Vítkovice - Uničov | Přátelsky klubové

Autor: VILO
ROI -1.21 Zisk -41.17 Počet tipů 1199


Vítkovice - Uničov | Přátelsky klubové | Fotbal

Datum zápasu 12.7.2019 17:30
Kurz 2.37
Vklad 2
Sázková kancelář BET365
Tip 1x2 - X2

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

12. 7., 17.30, přátelsky

MFK Vítkovice – SK Uničov Tip X2 @ 2.37  2/5  Bet365

Tak tady si myslím, že soudruzi zase vykouzlili kurzový nesmysl jako včera na Blansko. Tak po prvním golu Blanska už bylo na ně 1.4 a Znojmo si koledovalo aspoň o 6 branek. Borec, který na hřišti klikal statistiky pro Bet365 u toho svýho piva ani nestíhal a tudíž si tipéři nemohli ani první gol vsadit, protože ten chuj všechno zavřel a nepouštěl nic. Ale zpět tady k těm Vitkám.

Proč ne Vítkovice:

·         Příprava naprosto tragická, obrana prakticky nefunkční v každém zápase

·         Prohrávají zápasy se soupeři „nižší“ kvality než jsou sami

·         Tento zápas berou jako o generálce, ale kouč stále říká, že bude zkoušet…tak jakápak generálka, tady přece už musí být ligová sestava.

·         Aktuální kádr Vítkovic bude mít hned úvodem značné problémy, jsou jedním z adeptů na sestup.

·         Nejsou ani z poloviny tak útočně formované jako Uničov. Ten měl jeden z nejlepších a nebezpečných útoků v MSFL.

·         S aktuální střeleckou potencí nemohou Vitky Uničov porazit nějakým kapitálním výkonem, myslím, že budou rádi, když to zremizují.

Proč ano Uničov:

·         Kádr zůstal pohromadě, prakticky nikdo důležitý neodešel a jak kouč říká i na webu, není potřeba zkoušet něco jinak.

·         Tým teď pracuje jenom s míčem, zátěžové jednotky budou až po tomto zápase, kondičně zvládli i Líšeň, která už byla v tréninku a vyrovnala Filou až v poslední minutě. Dle reportů, byl Uničov kupodivu ve svém prvním testu naprosto lepší

·         Na Líšeň Uničovu navíc chyběla řada hráčů základů a porazily je s několika mladíky. Na Vítkovice už jede, jak sami píší, prakticky kompletní kádr. Stejně tak to bude i s Pardubicemi.

·         Jsou si vědomi toho, že Vitky nahlas mluví o jejich generálce a Uničov se k tomu i ze své strany tak staví, pojedou v silné sestavě. O žádném odchození ani nemluvě.

Jediné riziko proti Uničovu vidím v tom, že i když se píše, že se hraje na NH, tak to není docela pravda. Hraje se v tréninkovém centru Vítkovic v Hrabůvce, takže pro Vitky dobře známé prostředí. Jinak bych zkusil pevně DNB na Uničov. A ještě ta cesta do Ostravy, taky tomu asi moc nepřidá. Kdyby hrál Uničov někde blízko v nějaké vesnici, tak věřím, že je normálně dá, tak jako Líšeň. Proto zvolím i tak dobrý kurz na neprohru Uničova.