Japonsko - ČR | Mistrovství světa Autor: xavier

3
Satoranský over 15,5 bodů
BET365
střelec

Stručně. Kdo viděl zápas s USA, udělal si obrázek. Sato i přes hodně dobrou obranu amerických guardů nastřílel za 28,5 minuty favoritovi 17 bodů při střelbě z pole 7/13 a šestkách 2/3.

S Japonci nečekám nic lehkého, přesto by to měli naši zvládnout a nějak to uhrát. Pokud nebude extrémní vedení našich o 20+, což nečekám, bude hrát Sato přes 34-35 minut, na to dám krk.

On tyhle zápasy miluje a co jsem viděl Japonce v přípravě, jejich obrana nebyla bůhvíco, jsou spíš jsou nebezpeční v útoku.

Tomáš by měl jít určitě přes 15 střel z pole a šestek bude mít také víc, než s USA. Takže i kdyby dal jen 6 z pole a přidal pár šestek, půjde ke 20 a ne-li přes.

Sečteno podrženo, 16 bodů by měl dát úplně v pohodě. Já osobně hraju o bod vyšší over 16,5 u tipáče za 1,75 - protože už i ten mi přišel skvělý a Betko tehdy ještě nemělo vypsáno.

Do toho i přesto, že je střelec a sázky na ně sám o sobě nemám moc rád, velmi rád investuju 3 jednotky.