Vítkovice-Olomouc | Extraliga, Česko

Autor: kosecek
ROI 4.26 Zisk 73.33 Počet tipů 658


Vítkovice-Olomouc | Extraliga, Česko | Hokej

Datum zápasu 13.9.2019 17:30
Kurz 4.05
Vklad 2
Sázková kancelář FORTUNA CZ/SK
Tip počet gólů hosté - over 3,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

      vs     

Vítkovice-Olomouc tip hosté vstřelí 4 a více branek

Startuje nám extraliga a mě padnul do oka tento zápas.

Vítkovice tým hodně omladili a těch odchodů bylo opravdu hodně. Klub to odůvodnil tím,že musel snížit rozpočet,nicméně bude za tím i něco víc-viz rozjitřený odchod kapitána Olesze,domluva-nedomluva s dalším odchovancem Svačinou a útoky ostravských fans na osobu trenéra a manažera v jedné osobě Jakuba Petra. Když to vezmu čistě matematicky-Vítkám odešlo 73 gólů z loňska,což je více než polovina,navíc se těsně před startem zranil elitní centr Roman,loni nejproduktivnější hráč. Posil moc nedošlo,spíše hráči,co měli poslední sezony slabší,hodně si slibují od probuzení kanonýra Bukartse. Přesto si myslím,že největší oslabení nastalo v brance,Bartošák je o level jinde než ostatní gólmani v lize a již loni Vítkám defacto pomohl do play-off. Svoboda je jistě dobrý gólman,ale lońská sezona byla taková podivná a navíc tady bude chytat za nejmladším týmem v lize...

Olomouc loni 6. a kádr zůstal defacto pohromadě. Z důležitých hráčů odešel Jergl,který loni zažil průlomovou sezonu a talentovaný bek Galvas. Zatímco Jergla si myslím dokázala Mora slušně nahradit a to hned dvěma ostřílenými extraligovími kozáky-Klimkem a Oleszem,tak bek typu Galvase chybí. Ze Zlína přišel Valenta,vrátil se odchovanec Rašner,ale ti budou na hraně sestavy(Rašner je již v Havířově). Na druhou stranu,loni v obraně Moru kosila zranění,ale teď jsou všichni fit.

Je to bet hlavně proti domácím,tady se projeví hromada odchodů a mě by moc překvapilo,kdyby se tým probojoval do play-off. Naopak hosté se již etablovali v extralize,tým vhodně doplnili,hlavně směrem dopředu. Jen taková perlička-hned 5 útočníků hostů je odchovancem Vítkovic-Irgl,Strapáč,Kolouch,Klimek a zmiňovaný Olesz a ne všichni se loučili s klubem v dobrém. Ta motivace bude určitě o něco vyšší.

Dá se vybrat toho víc na tento zápas,jak výhra Mory v normální hrací době nebo celkově,samozřejmě i nižsší lajna na tt over,ale já opět zvolím vyšší lajnu za parádní kurz.