Vítkovice-Liberec | Extraliga, Česko

Autor: kosecek- již zde nepůsobí
ROI 4.14 Zisk 71.33 Počet tipů 659


Vítkovice-Liberec | Extraliga, Česko | Hokej

Datum zápasu 20.9.2019 17:30
Kurz 2.87
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip 1X2 a počet branek - výhra hostů a padne 5 a více bra

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

    vs    

Vítkovice-Liberec tip výhra hostů a padne 5 a více branek

Vítky mají za sebou celkem solidní start,sice v premiéře padli s Morou v prodloužení,ale dokázali vyhrát ve Zlíně a včera se jim povedl famózní obrat v derby s Třincem. Jenže tady byl vidět velký herní rozdíl mezi oběma týmy a jen střelecká neproduktivita Ocelářů a laxní přístup po gólu na 3:1 přihrála body domácím. Ti se totiž více jak půlku zápasu jen bránili,hra se vyrovnala až po gólu na 1:1. Na začátku 3.třetiny Třinec zase zapnul,dal dva góly,ale přestal hrát...

Liberec na úvod vyhrál v Hradci 6:3,hned následující den sehrál bláznivý zápas se Spartou,kdy dokázal smazat čtyřbrankové manko a v prodloužení bral výhru. Za dva zápasy nasázel 14 branek! A není se co divit,útočná síla v týmu je velká,kvalitní 3 lajny,doplněná mladíky ve 4.formaci. 

Herně bude rozdíl,to je jasné a jde o to,jak naloží Liberečští se šancemi,které si vypracují. Třinec na to dojel,částečně celkem i velkou marodkou na začátku ligy,ale Libe je v plné síle a jejich útočníci jsou na začátku v hodně velké pohodě. Myslím,že minimálně 4x překonají brankáře domácích,Vítky by taky neměli vyjít střelecky naprázdno,proto si kurz vylepším kombinovanou sázkou.