Flipkens - Babos | WTA Taškent

Autor: Laposa - již zde nepůsobí
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů 0


Flipkens - Babos | WTA Taškent | Tenis

Datum zápasu 24.9.2019 08:00
Kurz 1.78
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Zápas - Babos

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Babos je pro mě větší favoritkou zápasu. Belgičanka Flipkens nemá moc dobrou sezonu, vyhrála pouze 17 zápasů a 22x byla poražena. Poslední zápasy je tam teda nějaké zlepšení, ale stejně, jakmile příjde lepší hráčka tak je poražena. Minulý týden třeba v pohodě porazila Allertovou 6:2 7:5 a Gasparyan 6:3 7:5, ale obě teď rovněž nehrají tak dobře, následně hrála s Linette, která má teď formu a uhrála 5 gemů.

Maďarku Babos mám rád, ale předchozí 2 roky byla slabá a vlastně i letos asi první 4 měsíce, kdy uhrála 3 výhry ze 13 zápasů, ale pak se začala pomalinku zlepšovat a aktuálně má slušnou formu - na US Open jsem ji viděl, prošla kvaldou a padla ve 2. kole s domácí Gauff (proti ní jsem taky hrál, kdy to klidně mohla vyhrát) a minulý týden hrála taky v Soulu jako Flipkens, prošla jednoznačně kvaldou, poté v prvním kole porazila marnou Ostapenko a následně dostala od Muchove, ale ta tam hrála neskutečně a zaslouženě si došla pro svůj první titul.

Babos si konečně dokáže pomoci hodně prvním servisem, dá několik es a nedělá tolik chyb jako dřív. Tento menší WTA turnaj není tak kvalitně obsazen a Babos tu např. předloni došla do finále, jsou tu rychlejší podmínky a to by mělo Babos sedět. Flipkens teď není úplně marná, ale Babos věřím daleko více a nevypsal bych nad @1,65.