Giessen vs Crailsheim | Nemecko BBL muži Autor: mahony1983

24.9.2019 10:12
Basketbal
Nemecko BBL muži
2019-09-24 20:30:00
1.86
2
Crailsheim hcp +8.5
PINNACLE
handicap (vč. prodloužení)

Nemyslím si, že hostia by mali byť až takými outsidermi, osobne čakám vyrovnaný zápas, možno aj s prekvapením. Crailsheim v lete prekopal tím a chcú skončiť vyššie v tabuľke a nebojovať o záchranu do posledného kola ako v minulej sezóne. Ostal Russell ako voľba prvého PG, ostal aj kapitán a dobrý strelec, krídelník Herrera. Z Olimpije prišiel tiež PG Span, ktorý v príprave hral veľmi dobre a javí sa ako dobrý backup Russella. Podkoš posilnili Jones, Bleck a D. Kovacevic, backcourt zase Hawkins, Ford a Morgan, všetko atletickejší hráči a dobrí strelci. Nebudem tu písať mená viacej, ale v príprave celkom dobré výsledky s tímami BBL: výhry nad MBC 95:83, 91:75 nad Ludwigsb. sú cenené výhry, celkovo čo som našiel tak 5 výhier a 1 prehra a aj podľa fans na diskusii vyzerali dobre.

Giessen prakticky ostal pokope, asi najväčšou rybou, ktorá prišla je krídelník J. Barnett, šikovný hráč. Na PG prišiel Abreu, ktorý ale v príprave veľmi neoslnil podľa fans, hlavne v ofenzíve. Na druhej strane má naj hviezda Giessenu, podkošák J. Bryant opäť problémy so stravovacou disciplínou, pribral dosť a v príprave vyzeral otrasne, snáď D. Kovačevič dnes toto dokáže využiť za hostí.

Prvé kolo, stať sa môže všeličo, ale Crailsheim to aj podľa fans BBL poskladal tento rok dobre, príprava podarená, kým Giessen rozpačitá a Bryant je mimo formy a disciplíny...