Parmentier - Babos | WTA Taškent

Autor: Laposa - již zde nepůsobí
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů 0


Parmentier - Babos | WTA Taškent | Tenis

Datum zápasu 25.9.2019 09:00
Kurz 1.76
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip handicap gamy - Babos -3,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Znovu vložím peníze na Babos. U ní jen zmíním dnešní zápas s Flipkens, kde nezklamala a byla lepší. Problém měla pouze při svém prvním servisu v zápase, který po přetahované (5GP a 6BP) ztratila a potom ještě ve druhém setu kdy nedala 2BP na *5:2 a následující gem ztratila, ale nakonec ještě v pohodě druhý set vyhrála.

Zítra bude mít další přijatelný los, protože Parmentier je letos slabá - 15 výher a 26 porážek je opravdu málo. Na hardu má pak kari=rně zápornou bilanci. Je sice pravda, že tento turnaj už dokázala jednou vyhrát, ale to bylo před 12-ti lety, kdy měla nejlepší bilanci. Dneska přejela Krunic - zápas jsem neviděl, ale Krunic je letos taky dost špatná. Předloni tu taky vyhrála první kolo vpohodě a pak uhrála se Zvonarevou 2 gemy, která se ten rok teprve zase postupně zvedala.

Babos by měla jít do dalšího kola a já věřím, že to bude minimálně o 4 gemy. Očekávám i výhru ve 2 setech, ale vidím tu šanci kdyžtak i při 3-setovém zápase, protože jeden set může Parmentier klidně dostat nařezáno.