NBA - základní část | NBA, USA

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


NBA - základní část | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 23.10.2019 02:00
Kurz 1.82
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet výher - New Orleans under 40,5 výher

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Konečně zase začne NBA a ještě před začátkem zápasů jsem se podíval na týmy. U New Orleans se mi zamlouvá zahrát under, protože to budou mít těžké.

V New Orleans je letos hodně změn, nebudu je moc rozepisovat, nejzásadnější je odchod Davise, no místo něj tam letos mají jedničku draftu Ziona Williamsona, který by měl být hodně dobrý, ale NBA ještě ani nezačala a už má zraněné pravé koleno, které ho vyřadí údajně na prvních pár týdnů. Prý to není až tak vážné, už jednou to měl a nechtějí nic uspěchat.

Na začátku má NO hodě těžký rozpis a v podstatě celý rok bude složitý, protože se nachází v Západní konferenci, která letos bude brutální - Golden State, Houston, Clippers, Lakers, Denver, Utah, Portland, tyto týmy by měly být stopro před nimi a pak je tam ještě San Antonio nebo Dallas, kteří by taky měli být lepší = napočítal jsem zhruba 56 zápasů (z 82, což je 68% zápasů), které čeká NO s týmy, kteří budou lepší jak oni nebo se budou pohybovat na podobné úrovni.

Ikdyž se Zion vrátí dříve, tak stejně tam mají i další hráče, kteří můžou mít nějaké zdravotní problémy, např. zkušený Favors nebo Ingram a já nevěřím, že s takovým týmem a s takovým rozpisem udělají 50% výher.