Budapešť - Poprad | Extraliga, Slovensko

Autor: MaTeJ
ROI -0.86 Zisk -16.66 Počet tipů 681


Budapešť - Poprad | Extraliga, Slovensko | Hokej

Datum zápasu 14.2.2020 19:00
Kurz 1.7
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet gólov - over 5.5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

 

MAC už len v podstate dohráva sezonu a triezvo uznali, že play-off je skôr utopiou. Preto je napríklad preč najproduktívnejší Langkow či bek McNally. Šancu dostanú mladší perspektívni hráči.. Avšak tá kostra hlavne smerom dopredu tam zostala. Mená ako Stretch, Klempa, Sofron či Orbán vedia byť nebezpečné.. Problémom je dlhodobo obrana , ktorá je najhoršia z celej súťaže a lepšie to už zrejme nebude. Doma navyše vedia byť nepríjemný, pričom posledne pomerne prekvapivo brali bod aj v Bratislave to však bolo skôr prístupom Slovana.

To Poprad je v mojich očiach akýsi "čierny kôň" a v play-off by mohli vypáliť rybník favoritom. Aktuálne 6.miesto s minimálnou bodovou stratou na 4.miesto, takže je o čo hrať kedže by v PO mohli začínať doma. Mužstvo sa posilnilo o dvojičky Hunovcov z Mikuláša, Kanadana Merciera a šancu dostane aj enfant terrible Réway.. Každopádne aj mimo týchto mien má Poprad poskladaný veľmi dobrý káder a k tomu rázny tréner Mikula. Posledne mali kamzíci voľno, predtým uspeli jasne s DVTK a padli tesne v Košiciach..

Budapešť nieje úplne obľúbeným súperom pre Poprad, no aktuálne hrajú hostia v solídnej forme, mužstvo sa posilnilo kedže nechce doplatiť na úzky káder ako predošlú sezonu. Favorizujem teda Podtatrancov, no zvolím stávku na goly. Ujbuda sa doma presadí a hostia potrebujú body a ak to myslia vážne pred PO takéto zápasy by mali zvládať. Slabá obrana Madarov by nemala až tak odporovať.