Pakhtakor - Shahr Khodrou | AFC Liga mistrů

Autor: beast95- již zde nepůsobí
ROI 9.11 Zisk 41.62 Počet tipů 252


Pakhtakor - Shahr Khodrou | AFC Liga mistrů | Fotbal

Datum zápasu 17.2.2020 12:00
Kurz 1.93
Vklad 3
Sázková kancelář BET365
Tip asian hcp - Pakhtakor -1

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Ve druhém kole AFC ligy mistrů se představí doma Pakhtakor, uzbecký mistr, který vyhrál poslední domácí ligový ročník s přehledem o 20 bodů. Do skupinové fáze vykročili úspěšně, když porazili 2-1 Al-Ahli Dubai, momentálně vedoucí tým soutěže ve SAE.
Tým je poskládací zejména z domácích borců, z cizinců je tam nová posila Eren Derdiyok, jenž má solidní minulost v neměcké Bundeslize a následně v turecké Superlize a poté kanonýr Dragan Ceran.
Pakhtator potkal Íránského soupeře už minulý rok ve skupině a dokázal Persepolis doma 1-0 porazit. Celkově pak drží doma hodně pozitivní trend proti soupeřům z této země. Doma je potkali v této soutěži devětkrát a vždy je dokázali porazit. 

Shahr Khodrou skončil v lize na čtvrtém místě a zůstal za kvalitnějšími týmy, jako je Persepolis, nebo Esteghlal.
První zápas ve skupině prohráli 0-2, kdy je na neutrální půdě po dominantním výkonu porazil Al-Hilal.
I oni sází na domácí borce, kdy jediný cizinec je nově příchozí ukrajinec Miroslav Slavov, který se však dle jeho předchozích angažmá nejeví jako příliš veliká posila. 

Pro domácí půjde o důležité utkání, kde potřebují bodovat, aby se jim přibížil případný postup, kvality na to rozhodně mají. Speciální to pro ně bude  v tom, že půjde o jejich 100. zápas v této soutěži.