Ceres - Than Quang Ninh | AFC Cup, Mezinárodní klubové

Autor: beast95- již zde nepůsobí
ROI 9.11 Zisk 41.62 Počet tipů 252


Ceres - Than Quang Ninh | AFC Cup, Mezinárodní klubové | Fotbal

Datum zápasu 25.2.2020 12:30
Kurz 1.74
Vklad 1
Sázková kancelář FORTUNA CZ/SK
Tip 1x2 - Ceres

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Druhé zápasy skupin v poháru AFC. Ceres vykročili do nového ročníku úspěšně, kdy zdolali 4-0 Svay Rieng. Kvůli hrozně Corona viru byl tento zápas přesunut na jjeich hřiště, takže je čeká série tří domácích zápasů, odpadá cestování a mají více času na odpočinek. Do týmu se vrací španěl Super Herrera, který poslední zápas nestihl pro zranění. K dispozici by tak měli být všichni, včetně reprezentačních stálic, jako jsou Schröck, Ott, Younghusband a další.

Than Quang Ninh se do skupiny dostali díky tomu, že Hanoj nemohla nastoupit. V lize skončili třetí. První zápas ve skupině dost ovlivnila červená karta, kvůli které prohráli proti Bali 1-4. Tu si odnesl jamajský útočník Fagan, takže ten k dispozici nebude. K dispozici by neměl být ani mladík Pham Trung Hiếu. Na síle týmu ubírá i to, že se nepodařilo zaregistrovat žádného cizince z asijského kontinentu. Momentálně tam tedy zůstala jen dvojice cizinců Lynch a Laštro. To, že nebude Fagan je celkově velký problém pro hostující tým, protože na jeho přítomnosti trenér během přípravy dost stavěl. 

Ceres již v minulosti ukázal, že se s týmy z Vietnamu dokáže rovnat, nyní má soupeře určitě přijatelnějšího, než li byla minulý rok Hanoj, která ten rok brala titul s náskokem téměř dvaceti bodů. Pomoci by jim mohl u stadion Rizal Memorial, kde se hraje na umělém trávníku.