Tallina Kalev - Kuressaare | 1.liga, Estonsko

Autor: Tinie93
ROI 11.36 Zisk 40.9 Počet tipů 117


Tallina Kalev - Kuressaare | 1.liga, Estonsko | Fotbal

Datum zápasu 17.6.2020 18:00
Kurz 1.77
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet gólů hosté - Kuressaare under 1.5g

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Souboj pravděpodobně 2 nejslabších týmů v Estonsku. Nedá se čekat moc záživný fotbal a také moc branek, ale zaráží mě celkem velká favorizace hostů, na které je kurz 2.

Tallina Kalev má sice nejhorší obranu, ale všechny branky a prohry posbírali proti top 4 týmům. Ještě před korona pauzou dostali 8 od Paide, potom 4 od Levadie a Kalju a 3 od Flory. Proti slabším týmům ještě neprohráli a dostali jen 1 branku ze 3 zápasů. Doma porazili Legion 1:0 a remizovali s Narvou 1:1. Žádně absence zatím nejsou, do útou by se měl po 1 záasové absenci vrátit nejlepší střelec Anier.

Kuressaare jsem tu jednou popisoval. Je to tým, který uhrává většinu bodů doma, kde hraje u moře. Venku nejsou ani poloviční, minulou sezonu 80% bodů uhráli doma. V posledním zápase remizovali s Legionem 0:0, kdy hosté zahodili penaltu, venku naposledy rupli v Tuleviku 5:0. Zatím se jim povedlo vstřelit 5 branek za 7 zápasů, ale hned u 3 byl útočník Lipp (2g + 1a), který je zraněný. Navíc Kuressaare není profi tým, a tak vzhledem k tomu, že se hraje ve středu a hrají venku, můžou mít větší problémy se sestavou.

Minulou sezonu 3 ze 4 zápasů vyhrál Kalev. Oba týmy mají prolémy se střílením branek. Navíc Kuressaare venku hraje hodně špatně, bez nejlepšího střelce. Nezdá se mi moc jejich favorizace a nemyslím si, že dají 2 branky..