Tulevik - Tallinna Kalev | 1.liga, Estonsko

Autor: Tinie93
ROI 11.36 Zisk 40.9 Počet tipů 117


Tulevik - Tallinna Kalev | 1.liga, Estonsko | Fotbal

Datum zápasu 27.6.2020 12:00
Kurz 1.71
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Domácí v hcp - Tulevik -1.0

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Hraje se až v sobotu, já naložím už dnes a ve vyšší důvěře.

Tulevik tuhle sezonu hraje velmi dobře a rozhodně má na to se dostat do elitní 6, na kterou se pa kEstonská liga rozdělí. Z 8 zápasů 4 výhry a 4 prohry. Naposledy porazili jasně 2:0 venku Legion. Výsledek tak jasný není, ale šancí měli hodně a opět předvedli, že proti týmům stejné či slabší kvality dokáží dominovat. Tým by měl být full - výborný golman a hlavně trojce rychlých útočníků v čele se střelcem Marinem (5g).

Tallinna Kalev je zatím na 8. místě, což je pro ně řekl bych úspěch, protože kvalitativně mají nejslabší tým a co jsem je viděl posledně, hrají tragický fotbal. Naposledy prohráli doma proti Kuressaare 0:2, i když na střely to bylo asi 1:12 a hosté zahodili hodně šancí a výhru pojistili až z penalty... to co předváděli byla naprostá zoufalost a nedokázali si dát 3 přihrácky po sobě (mimochodem Tulevik před 2 týdny Kuressaare porazil 5:0). O víkendu navíc prohráli v poháru v Narvě 1:4. K už tak slabému a hodně mladému týmu chybí 2 opory - nejlepší střelec Anier (2 z 5 gólů týmu) a v posledním ligovém zápase se zranil i Kaldma, který patří ve 23 letech k nejzkušenějším borcům.

V přípravě Tulevik venku vyhrál 3:1. Tulevik je zde pro mně jasným favoritem, mají výborného golmana a rychlý útok se zkušeným Marinem. Tallinna pravděpodobně bez 2 hráčů a s nejhoršám útokem zde snad nebudou mít šanci ani na 1 branku.