Catanzaro - Teramo | 3. italská Autor: VILO

30.6.2020 17:29
Fotbal
3. italská
2020-06-30 20:30:00
2.04
3
1
TIPSPORT CZ/SK
1x2

20.30, 3. italská

Catanzaro – Teramo Tip 1 @ 2.04  3/5  Tipsport

Tady máme playoff ve skupině C. Zatímco domácí mají na zápas připraveno 24 hráčů fit, prakticky všichni jsou ok, dokonce po vážném zranění v lednu se vrací i Raffaele Di Gennaro (zda však nakonec nastoupí se má rozhodnout až před úvodním hvizdem). Jinak si kouč může vybírat, jak chce. V potížích jdou ale hosté, Costa Ferreira a Lasik jsou zranění, Fiore a Tomei mají blokovány kontrakty, jelikož se jim nechce obnovit smlouvy za stávajících podmínek. A do hry už asi ani nezasáhnou talentovaní Capraro, Samele a Sabatini, kteří už jsou na transferech. Jsou sice k dispozici na lavičce, ale jelikož se kolem nich točí větší kluby a vidina peněz je lákavá, tak je kouč nechce posílat a riskovat zranění.

CATANZARO (3-4-3): Bleve; Celiento, Atanasov, Martinelli; Casoli, Corapi, De Risio, Contessa; Kanoute, Di Piazza, Tulli. Lavička: Di Gennaro, Mittica, Nicoletti, Riggio, Urso, Statella, Novello, Iuliano, Carlini, Pinna, Bianchimano, Bayeye, Di Livio.

TERAMO (4-3-1-2): Lewandowski; Cancellotti, Soprano, Piacentini, Florio; Cristini, Arrigoni, Ilari; Mungo; Bombagi, Magnaghi. Lavička.: Valentini, Tentardini, Di Matteo, Iotti, Sabatini, Cappa, Capraro, Santoro, Viero, Minelli, Samele, Birligea.