Bologna - Neapol | Serie A TIM, Italy

Autor: Tinie93
ROI 11.36 Zisk 40.9 Počet tipů 117


Bologna - Neapol | Serie A TIM, Italy | Fotbal

Datum zápasu 15.7.2020 19:30
Kurz 1.93
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet rohů hosté - Neapol 6 a víc rohů

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Dnes dám trochu neobvyklý tip na můj oblíbený tým Neapol.

Neapol je až na 6. místě a tato sezona je pro ně velkým zklamáním. Nebo respektiva byla do doby, kdy před měsícem vyhráli pohár proti Juventusu. Už v polovině sezony byl odvolán trenér Ancelotti, kterého nahradil legendární záložník AC Gattuso. Ten neměl s trénováním moc velké zkušenosti a byl to spíš krok do neznáma. Ze začátku to byl průměr, ale v poslední době Neapol jede solidně. Z posledních 9 zápasů 7 výher, prohra jen proti silné Atalantě, i když v tom zápase byla Neapol jasně lepší a v posledním zápase smolná remíza proti AC, které srovnalo z pentle. Co je ale důležité, Neapol hraje opravdu dobře, v útoku mají hodně možností, dokáží si vytvořit hodně šancí. Základem hry je křídelní hra a celkově v útoku mají rychlé hráče. Dnes čekám na hrotu Milika, takže se dá očekávat víc centrů, měl by být podporován Insignem a Callejonem.. případně Politano či Mertens. Nejsem moc zastánce tady těch statistik, kolik měli rohů poslední zápasy nebo ve vzájemných zápasech (je zde pro mě důležitý projev hry a soupeř, nad kterým by měli mít navrch a být ví na míči), ale poslední zápasy měli: 7,8,8,5,4 rohy a to hráli proti daleko lepším týmům Atalanty, AC nebo AS Řím.

Bologna je průměr ligy, měli výborný začátek, ale poslední dobou sbírají víc neúspěchů. V posledním zápase vedli proti Parmě 2:0, ale dostali 2 branky v 93. a 95. minutě. Mají tam nějaké absence, asi 3 hráčů ze základu (Poli, Schouten, Bani). 

Bologna poslední 2 zápasy proti Neapoli vyhrála překvapivě, i když ten poslední byl v době, kdy to v Neapoli skřípalo a nebyla tam dobrá atmosféra (H2H posledních 5 zápasů Neapol vždy minimálně 6 rohů). Nečekám lehkou výhru Neapole, ale hrají v pohodě a budou opět větrat po lajnách a 6 rohů mi přijde jako velmi realných.