Slovensko - Švýcarsko | předkvalifikace MS 2023 Autor: xavier

17.8.2021 17:34
Basketbal
předkvalifikace MS 2023
2021-08-17 19:00:00
2.46
2
Slovensko ML
PINNACLE
vítěz

Stručně. Z této kvalifikační skupiny už má jistý postup domácí Makedonie, která včera porazila Švýcary 67-61. Byl to strašný zápas, ostatně jako všechny čtyři dosavadní ve skupině ve Skopje. 

Tento tip je hlavně proti Švýcarům. Ti mají v nohách včerejší těžký duel s Makedonií, tři borci hráli hrubo přes 30 minut. Švýcaři se na každý koš obrovsky nadřeli a bylo to nejen dobrou obranou Makedonců, ale i neschopností Švýcarů proměňovat zpod koše i z celkem dobrých pozic.

Slováci měli naproti tomu dva dny volna a ví, že jakákoli výhra jim zajistí postup. Švýcaři to samozřejmě ví také a situaci mají de facto stejnou, ovšem Slováci mají zítra ještě případnou šanci na reparát s Makedonií (nutno dodat, že by museli kvůli špatnému skóre vyhrát o dost bodů, takže na to nelze spoléhat).

Já věřím, že ve formě hrající rozehrávači Krajčovič s Ihringem spolu s hvězdou Brodizanskym dotlačí Slovensko ke kýženému postupu. Za mě fér kurz vzhledem k únavě Švýcarů a prvním zápasu, jejž SVK vyhráli 64-56, se blíží evens, nebo max někde na 2,1. 

2,46 na Pinně beru a zkusím to za dvě jednotky. Přece jen oni Slováci nejsou také žádná extratřída.