Fana - Nantes | EHF Europska liga zeny Autor: anjel79

3
Nantes hcp-3.5
TIPSPORT CZ/SK
hcp

Budem sa opakovať ale Fana už na tento level európskych súťaží nemá káder. Mladé hračky síce síce behajú, sú aktívne a ukážu aj nejakú tú peknú akciu ale chýbajú skúsenosti a to rozhoduje v tejto fáze. Nedokážu proste odohrať vyrovnane zápas celých 60 minút, majú veľké výkyvy. Prehry v Mosoni 29:35 a doma proti Herningu 24:35 kde v prvom polčase hrali vyrovnane s favoritom a potom odpadli, to len potvrdzuju. Nantes ma skuseny káder s viacerými repre hračkami ako svedky, stredná spojka Stromberg, pivotka Lagerquist, krídlo Hagman, potom šikovné francuzky pivotka Ondono, spojky Grandveau a norka Bergum. Po zranení je v teame naspäť prava repre spojka Orlane Andana. Naposledy vyhra Nantes v tomto pohári proti Moson 36:29, predtým síce prehra v Dánskom Herningu 20:30 ale tam boli strelecky aktivnejsie keď mali 48 striel a Herning 45 ale golmanka Ryde mala proste svoj deň v bráne Herningu.