Tři kola do konce základní části. Ano důležitý zápas pro oba, tedy hlavně pro Handlovou. Baník bojuje o udržení třetího místa, možná ještě pokukuje po druhém, ale o to asi přišel prohrou s Interem.
Spišská nejspíš skončí šestá, i když teoreticky samozřejmě může být i pátá nebo sedmá. A ten tip je primárně o Spišské, protože ta obránit neumí a pomalu hrát taky nebude. Do útoku je tým trenéra Hojče slušný, Cohill, Juríček, Hawkins, obr Gromovs. To je potenciál i nad 80 bodů i proti solidní obraně Handlové.
Plus určitě budou pískat i nějací friendly rozhodčí z východního Slovenska, kteří domácím přihodí nějaké trestné hody.
H2H letos 2x under a 1x over. Ale: Většinu těch zápasů odehrála Handlová ještě s Draškem Kněževičem - tedy výborným obráncem, ale také do útoku ne tak dobrým hráčem. Teď tam mají od ledna Djimona Hensona, který dává 21 bodů na zápas a ve výborné formě hrají i Smith s Gloverem.
A pokud dala ve Spišské skoro 100 bodů i oslabená Nitra, tak nevidím důvod, proč ne Handlová. Jasně, Baník nehraje tak rychle, ale tady by mělo pohodlně padnout přes 165 bodů. Fér kurz mám při hranici 162,5 někde na 1,4.