Oklahoma - Dallas | Ostatní

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Oklahoma - Dallas | Ostatní | Basketbal

Datum zápasu 5.2.2013 02:00
Kurz 4.95
Vklad 1
Sázková kancelář other - nepoužívat
Tip Ostatní - Dallas

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Hrano u Marathonbetu.

Tak zde rozhodně vyzkousim Dallas, pote co jsem tuto analyzu dopsal kurz klesl na tento co uvadim, jinak ja osobně jsem stihl jestě kurz 5,6.

Hlavni duvod tohoto tipu spociva v tom, ze největsi hvězda Oklahomy mozna nenastoupi. Jestě to neni jiste a podle mě se rozhodně az uplně těsně před zapasem, ale je psane, ze pokud nebdue schopen hrat tak jak od něj ocekavaji tak nenastoupi, měl narazene zebra a ty ho dost bolely, takze podle mě je tam i velka sance ze by nemusel nastoupi. Navic Dallas v posledni době hraje hodně dobře, z poslednich 11 zapasu prohrali 4, přicemz jednou pravě s Oklahomou, ale az v prodlouzeni, dale venku se San Antoniem o 6 bodu, venku s Portlandem o 2 body a take venku s Goldenama jen o 3 body, coz jsou vsechno silne tymy, navic doma! Kromě te jedne porazky s Oklahomou v prodlouzeni hrali spolu jestě jeden zapas a ten take skoncil remizou a v prodlouzeni Dallas prohral. Dnes ma ale velkou sanci urvat vitězstvi pokud tedy nebude Durant, protoze pochybuju, ze proti Dallasu se s tim vypořadaji. Durant chyběl naposledy před 3 sezonami ve 4 zapasech, kdy sice Oklahoma vyhrala 3 zapasy a jeden prohrala, ale ted to bude mit sakra tězke. Westbrook je taky hrac, ktery dokaze dat přes 30pts, ale taky někdy umi vybouchnout a z 20 střel dat jen 5 a pak uz je tam Martin nebo Ibaka jinak nikdo jiny prakticky kdo by dal nějak vice bodu!

Minimalně za nejmensi vklad si tohle zkusit musim, Dallas s Oklahomou letos 2x urva remizu a v obou připadech Durant hral a dal 40pts a 52pts, okud bude chybět tak jen tězko tyto jeho body někdo nahradi!