Philadelphia - Indianda | Ostatní

Autor: Laposa
ROI 3.7 Zisk 316.4 Počet tipů 2815


Philadelphia - Indianda | Ostatní | Basketbal

Datum zápasu 7.2.2013 01:30
Kurz 1.8
Vklad 3
Sázková kancelář CHANCE
Tip Ostatní - Turner 12,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

V tomto zapase si zahraji over na Evana Turnera. Phila dnes bude hrat s Indianou, ktera je sice nejlepe branici tym, ovsem kolem 90 bodu by Phila měla nastřilet. Vybral jsem si Turnera diky male hranici, ale předevsim se minuly zapas zranil Thaddeus Young, ktery pruměrně dava 14,9pts na zapas a v posledni době se mu dost dařilo a take by měl chybět Jason Richardson, ktery uz chybi delsi dobu, ale dava pruměrně dava 10,5pts na zapas.

Turner je třeti nejlepsi střelc tymu, kdyz pruměrně dava 13,9pts na zapas, ale doma jestě o něco vice 14,4! Je pravda, ze v poslednich 3 zapasech dal vzdy pod 10pts, ovsem předtim 4 zapasy zařil a dal 18 a 3x přes 20 bodu! Za Philadeplhii by měli dat vice bodu jestě Nick Young, Holiday a pak uz tam prakticky nikdo neni, jestě tam je centr Hawes, ale ten to bude mit proti Indianě slozite, takze od něho moc bodu nepocitam. Jinak se letos střetli v Indianě a ta vyhrala 95:85 a Turner zaznamenal 22pts.

                 

Turner posledni zapasy moc bodu nedal, ale při absenci předevsim Younga bude mit opět vice střel a ja pevně věřim, ze tuto malou hranici hravě překona!