Berdych Gulbis | Ostatní Autor: Laposa - již zde nepůsobí

20.2.2013 07:33
Tenis
Ostatní
2013-02-20 16:00:00
3.3
3
Gulbis
other - nepoužívat
Ostatní
Marathonbet. Zde si musim zkusit Gulbise, kteři vypada, ze to mysli vazně s posunem do TOP 20, navic Berdycha uz 2x porazil ze 4 zapasu.

Ernests Gulbis se letos chce dostat do TOP 20 a zatim hraje letos paradně. Na prvnim turnaji v Hellibornu vyřadil jasně domaciho Bachingera a pote padl ve třech setech s Gulbisem. Pote padl jestě na jednom challangeru, ale minuly tyden zahral velmi dobře v Rotterdamu, musel hrat kvaldu, ale se Stakhovskym ani Kamkem neztratil sve podani a oba zapasy vyhral 2:0 na sety a i prvni kolo tak dopadlo kdyz vystřelil Robina Haaseho 6:2 6:1 a padl az s pozdějsim vitězem Del Potrem, ale 7:6 6:3, přicemz Gulbis ztratil jen jeden servis a na returnu ziskal vice fiftynu nez Potro! Zde v Marseille je velmi rychly povrch, ktery Gulbisovi urcitě vyhovuje, v prvnim kole zde jasně vyprovodil Nieminena 6:3 6:2 a to Nieminen je v hale vlemi slusny, a Gulbis 1s 76% usp. 80%(21/31) a usp. 2s 70%(7/10), nabidl 1BP, ale brejknout se nenechal a nasazel 7 es.

O Berdychovi mylsim netřeba mnoho psat. Uz dlouho se pohybuje v TOP 10, letos zatim 9 vyher a 3 porazky. Samozřejmě vyborny servis a je lepsi hrac, ale tady si dam na Gulbise. Ze 4 zapasu co spolu odehrali tak 2x dokazal vyhral i Gulbis a to předevsim v hale v Memphisu, kde je to taky hodně rychle a pote loni na Wimbledonu, kdy Gulbis z pozice velkeho ousidera vyhral 3x 7:6 a Berdych si přez jeho servis vubec neskrtl! Berdych ho porazil jednou na hardu a jednou na antuce. Gulbis minuly tyden ukazal, ze hraje velmi dobře, kdyz byl na returnu lepsim hracem nez Del  Potro a zde v prvnim kole podal opět vynikajici vykon!