Česko-Polsko | Ostatní Autor: ReadyCirca

15.6.2012 18:30
Fotbal
Ostatní
2012-06-16 18:45:00
1.9
2
1. branka - 28+
other - nepoužívat
Ostatní
                     

Zítra se utkají naši s Poláky o všechno. Předpokládá se, že Rusové alespoň bod s Řeky uhrají, a tak o druhém postupujícím rozhodne duel mezi těmito týmy. 

Určitě se nedá očekávat, že jeden z týmů do toho vletí po hlavě, jako například naši proti Řekům. Ze začátku očekávám opatrnou hru, hlavně velmi dobře zajištěné obrany. Dle mého Rosický zítra nastoupí, takže sestava se vlastně o proti té, která hrála proti Řecku nebude měnit. 

Naši nepotřebují dát gol a spíše budou čekat, až jejich soupeř otevře obranu a budou se chtít prosadit rychlými protiútoky. Myslím, že i Petr Čech se bude chtít odvděčit dobrým a koncentrovaným výkonem a omluvit se tak za chybu proti Řecku. Sivok už několikrát prohlásil, že chce do velkého klubu, zítra má možnost ukázat, že na to má a to pohlídat silnou ofenzívu Poláků.

Pro Poláky by bylo skoro smrtelné, kdyby inkasovala jako první branku, a tak ze začátku nebudou bláznit. A hru budou otevírat až postupem času.

Očekávám nudný začátek zápasu, možná celého prvního polčasu.