Utah - Memphis | Ostatní

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Utah - Memphis | Ostatní | Basketbal

Datum zápasu 17.3.2013 03:00
Kurz 1.8
Vklad 3
Sázková kancelář CHANCE
Tip Ostatní - Jefferson 16,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

V tomto zapase si zahraji over u domaciho hrace Ala Jeffersona. Na Ala velmi rad sazim předevsim v domacim prostředi, kde dava hodně bodu. Sice dnes Utah bude hrat s Memphisem a nemuselo by padnout tolik bodu, ale ja Jeffersonovi přesto věřim, sve střely mit urcitě bude.

Al Jefferson letos pruměrně dava 17,5pts ovsem doma dava 19,7, coz je o vice jak 2 body vice! Pruměrně ma něco malo přes 16 střel na zapas a k tomu take haze 2,9 trestnych hodu a proměni 2,3 coz je 78,1% uspěsnost. Utahu se prakticky vyprazdnila marodka, ale v tuto chvili musi tym tahnout největsi hvězdy a mezi ty Al urcitě patři. Utah měl velmi dobře nakroceno do PO, ovsem z poslednich 10 zapasu vyhrali jen 2 zapasy, ale z těchto 10 zapasu hrali hned 6 venku a pravě ty prohrali a doma pak 2 vyhry a 2 prohry, a doma jsou hodně silni, kdyz zde maji 23 vyher a jen 8 porazek.

               

Doma Utah musi bodovat jako sul, protoze maji docela slozity los a podle mě PO si uz nezahraji, ale třeba jestě zaberou, ale dnes ocekavam předevsim alespoň 17 bodu od Ala Jeffersona. Hranice na něho od minuleho zapasu o bod klesla a musim si ho zahrat ikdyz hraji proti Memphisu kde by mohlo padnout meně bodu, ale zase Milsap se vraci po zraněni a urcitě toho moc neda takze pod kosem bude muset uřadovat pravě Al, jinak letos se utkali 2x a Jefferson venku zaznamenal 11pts, ale doma 21pts a to Utah dal jen 86 bodu!