ÄŒR - Německo | Ostatní

Autor: Elliot


ÄŒR - Německo | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 5.4.2013 18:00
Kurz 2
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Ostatní - 1 - vyhra domacich

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

ÄŒesko z - Německo zNase zeny maji velikou sanci se udrzet v elitě a zahrat si rovněz ÄŒF na MS v Kanadě. Tento cil si daly a ted jsou od něj krucek.

Musi porazit hracky Německa. 
Tabulka - Rusko 6b, ÄŒR 3b, SWE 2b, Německo 1b. 
Rusko si to rozda se SWE. Ivanky maji jisty postup, ale SWE pokud vyhraje, tak muze pomyslet na postup misto nasich a to jestě mohou zamichat
hracky Germanska pokud vyhraji nad nasima a Rusko porazi SWE.
Nase buchty maji vse ve svych rukach a nemusi se ohlizet na zapas Rus-SWE.

Na tomto MS zatim předvadi nase děvcata dobry vykon, porazili SWE 3:2 (26:19 na střely) a prohrali po dobre vykonu s Ruskama 1:3(20:19 střely). Vzdy byly aktivnějsim tymem.
Viděl jsem zapas s Ruskama a bod si holky urcitě zaslouzili. Hrali dobře, mistama chyba v obraně, ale v brance to pochytala Lhotska.
Na druhou stranu Rusky měly taky stěsti, kdyz je nase hracky zatlacily.

Němky zde na MS jsou outsiderem stejně jako nase děvcata. Ale Němky oproti nasim v zapasech vzdy tahaji za kratsi konec, lepe řeceno nejsou tak aktivni v ofens.
S Ruskem prohra 0:4 (14:38 na střely), se SWE 2:3pp (11:33 na střely). Å vedky zde nepředvadi dobre vykony, přesto Němky valcovaly. Rusky zensky hokej sel trosku nahoru. 

Takze si myslim, dle stats, co tu ty tymy předvadi a vysledku, ze nase děvcata maji dobrou sanci na postup. Protoze kdyby nahodou nase děvcata vedla ci byla remiza před koncem, tak Němky, pokud je trener normalni, odvolaji golmana, coz
muze nasim v těchto připadech otevřit prazdnou klec ke skorovani. Protoze bod i prohra pro Němky znamena baraz.

Nase prohrali 3:1 s Němkama v unoru letos kvalifikaci na OH, takze jim mame i co vracet. Navic tam byly Němky favoritky a ted je to opacně.
Věřim, ze si ty dvě vystoupeni nase holky nepokazi v tomto poslednim utkani.

Kurz jsem osobně cekal někde na 1,9 a tipac i fortuna mi ho dali o nějakou tu desetinku nahoru, tak si to vsadim.

Tip ÄŒR