QPR - Stoke City | Ostatní Autor: marek1

20.4.2013 11:28
Fotbal
Ostatní
2013-04-20 16:00:00
2.25
3
QPR
Expekt - nepoužívat
Ostatní

vs. 

Tady si musim zahrat domaci. Samozřejmě vim, ze zachrana QPR se pohybuje pouze v teoreticke rovině, ale vsichni vi, ze ten tym ma rozhodně na vic, kvalitou kadru bych je zařadil nejmeně do středu tabulky. Někdo by mohl řict, ze uz prakticky o nic nehraji, no ja si myslim, ze hraci jako Remy, Granero, Hoillet, Cesar, Samba a dalsi, se budou chtit ukazat do posledniho zapasu a zaujmout ostatni kluby. Chybět bude Traore (23/0), Wright-Phillips (21/0) a Zamora (20/4).

Jestě v prosinci by ani nikoho nenapadlo, ze Stoke City bude bojovat o zachranu, Stoke je ale v novem roce vubec nejhorsi klub cele soutěze. Ze 13 zapasu ziskal pouze 5 bodu - domaci vyhra nad poslednim Readingem a dvě domaci remizy s WBA a Wiganem, venku v novem roce neziskali jestě ani bod. K dispozici nebude Matthew Etherington (29/0) a Marc Wilson (16/0).

Z poslednich 5 vzajemnych utkani 3x vyhralo QPR a 2x Stoke, formou jsou na tom oba celky bidně, londyňane maji ale rozhodně kvalitnějsi kadr a navic hrajou na domaci pude. Fair hodnotu mam osobně cca o dvě destiny niz, GL.