Domů
Tipy
Live betting
Diskuze
Články
Statistiky
Přihlásit se
Zaregistruj se!
Halep - Govortsova
| Ostatní
Autor: Laposa - již zde nepůsobí
Datum přidání tipu
22.6.2013 20:33
Sport
Tenis
Liga
Ostatní
Datum zápasu
2013-06-25 14:00:00
Kurz
1.94
Vklad
3
Tip
Halep -6
Sázková kancelář
PINNACLE
Druh typu
Ostatní
Popis tipu
Forma Halep nejde přehlednout a rozhodně musi jit na tiket i v prvnim kole v hcp!
Simona Halep ma letos 24 vyher a 11 porazek a v tuto chvili ma exelentni formu. Uz v Řimě na antuce se mi hodně libila, kdyz nakonec dosla az do semifinale, kde padla se Serenou Williams, ale např. porazil Radwanskou sice ve třech setech ale po prvnim prohranem setu v TB uz jasne dominovala a zapas otocila poměrem 6:1 6:2 a pote jestě Vinci nebo Jankovic, ktere dala taky kanara a Jelena ted take hraje velmi solidně. Na FO sice vypadla v prvnim kole, ale nasledny turnaj v Norimberku ovladla a to opět hladce jen s Å afařovou ztratila jeden set a dostala kanara, ale ostatni sety byla jasně lepsi, no a dnes vyhrala taky turnaj na travě a da se řict zase jasně. Na servisu třeba nema az tak vynikajici cisla, ale na returnu je to doslova drticka!
Ise to bude opět prvni kolo kde by nemusela byt az tak rozehrana, ale proti sobě bude mit Govortsovou, ktera hraje letos bidně, ma 6 vyher a 12 porazek, z psolednich 7 zapasu ma jen 1 vyhru a to nad Rus, ktera ma letos bilanci 5/17 a naposledy hrala take tento tyden na travě a prohrala s Urszulou Radwanskou jasně 2:6 0:6, na servisu totalně mimo (z 43 fiftynu uhrala jen 14) a na returnu taktez Radwanska měla uspěsnost obou servisu 70%.
Halep ma vynikajici formu, navic Govortsovou uz 2x porazila, jednou v roce 2011 tam se hral jestě třisetak ovsem druha vyhra je ze zacatku letosniho roku, kdy Halep podle vysledku byla poměrně mimo ale stejně vyhrala jasně 6:1 6:0, Halep musi vyhrat opět jednoznacně!