Radwanska - Pironkova | Ostatní Autor: Laposa - již zde nepůsobí

4
Pironkova +1.5 Sets
PINNACLE
Ostatní
V tomto zapase si zahraji urcitě i za mensi vklad win Pironkove, ale jako hlavni bet zde vidim ze uhraje alespoň set v pěknem kurzu.

Zacnu u Pironkove, o ktere jsem tu psal uz 2x. Ta ma posledni 3 sezony vzdy zapornou bilanci, ovsem na travě se vzdycky zvedla a to rapidně. Uz v roce 2010 dosla na Wimbledonu az do SF, kde prohrala ve třech setech. Dalsi rok vypadla v ÄŒF s Kvitovou taky az po třech setech a loni padla sice uz ve druhem kole ale tam uz ji cekala Sharapova, ktere prvni 2 sety hodně vzdorovala 6:7 7:6 a az posledni set dostala kanara. Letos před travou bilance 6/14 ale na travě ma 6/2, kdyz prohrala s Cirsteou ale to byl vyrovnany zapas a pote si sama prohrala zapas se Suarezovou. Zde zatim hraje paradně, prvni 2 kola vyhrala poměrně jasně kdyz kazde ze soupeřek nabidla jen 1BP ale brejknout se nenechala a ve třetim kole porazila Martic 6:1 4:6 6:2 a jen ve druhem setu měla trochu vypadek na servisu.

Radwanska uz delsi dobu patři mezi TOP hracky, letos 37 vyher a pouze 9 porazek, ovsem posledni dobou se mi nezda tak suverenni. Např. v Madridu prohrala jasně s Robson 3:6 1:6, hned dalsi turnaj prohrala s Halep 7:6 2:6 1:6, pote sice na FO zase dosla do ÄŒF, ale tam prohrala s Errani ve dvou setech a jinak kromě Ivanovic měla slabe soupeřky a prvni turnaj na travě stejně jako loni prohrala s Hampton 6:7 2:6! Zde v prvnich dvou zapasech dominovala, ale take měla velmi slabe soupeřky. Třeti zapas se mi zamlouval over s Keys, kde hranice byla nastavena na 19,5 a nakonec jsem ji nějak zapomněl zahrat a Keys ji pořadně potrapila, kdyz prohrala ve třech setech 5:7 6:4 3:6, Keys měla vynikajici prvni servis, ale přes druhy servis byla zase hodně slaba, nabidla 18BP, ale nechala se jen 3x brejknout, Radwanska pak nabidla taky 10BP, ale soupeřka vyuzila jen 2.

Radwanska nema uplně nejlepsi formu a toho musi Pironkova vyuzit, podle mě ma velkou sanci i na vyhru. Loni ten prvni zapas co Radwanska na travě prohrala bylo pravě s Pironkovou, tehdy byl kurz skoro 5 a v tom zapase jsem hral taky Pironkovou win a vyhrala poměrně jasně 6:2 6:4. Sice z dalsich 9 vzajemnych zapasech Pironkova vyhrala jen 1x, ale na travě to bude uplně něco jineho a ten set podle mě v pohodě da, protoze Radwanska je sice vyborna na returnu, ale na servisu dokaze taky někdy byt velmi slaba.