Sousa - Benneteau | Ostatní

Autor: Laposa
ROI 3.71 Zisk 308.95 Počet tipů 2733


Sousa - Benneteau | Ostatní | Tenis

Datum zápasu 23.7.2013 19:00
Kurz 1.8
Vklad 3
Sázková kancelář BET365
Tip Ostatní - Joao Sousa 2:0 na sety

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Dnes si jestě zahraji domaciho sousu poměrem 2:0 na sety.

Joao Sousa ma letos 25 vyher a 18 porazek a nejcastěji hraje na antuce, ovsem ma solidni předevsim prvni servis takze hra na ahrdu mu nebude smrdět. A navic posledni turnaje hral velise slusně, v Todi prohral v ÄŒF s Ribou az ve  třetim setu v TB, na dalsim challangeru pak dosel do finale, kde sice padl s Martinem ve dvou setech, ale jinak si zde pocinal solidně a na poslednim turnaji vypadl opět v ÄŒF, tentokrat s Robertem take ve třech setech, ale předchozi 2 zapay vyhral jednoznacně, s Albotem 6:1 6:2 a s Westerhofem 6:3 6:1. Nikdy na tomto turnaji nehral coz trosku nechapu, protoze se v Guimaraes narodil, ale rozhodně si ho dnes zahraji, protoze domaci prostředi děla hodně.

Proti němu se postavi Antoine Benneteau, ktery ma letos 33 vyher a 16 porazek, ovsem ty vyhry jsou předevsim z futures turnaju, kde hraji slabsi hraci. Letos hral 7 turnaju na challangeru a připsal si 5 vyher, ale ty vyhry byly v kvalifikacich, jinak ma 7 porazek. Naposledy hral před 5 dny jestě na travě a Broadyho, ktery ma teprve 19 let dostal 2x 1:6!

Sousa ted hral solidně, ma předevsim prvni servis vyborny a přimo v městě kde se narodil, podle mě bude hoblovat a v prvnim kole by měl vyhrat ve dvou setech!

EDIT: poopravim větu ze zde jestě nehral coz mi bylo divne, tak jen bych chtěl opravit ze se zde hraje poprve