Italie - Turecko | Ostatní

Autor: Laposa - již zde nepůsobí
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů 0


Italie - Turecko | Ostatní | Basketbal

Datum zápasu 5.9.2013 17:45
Kurz 1.9
Vklad 3
Sázková kancelář Marathonbet - nepoužívat
Tip Ostatní - Ömer Asik -9

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Dnes dam jednoho střelce uz i do tipu a to opět Under, tentokrat na centra Turecka Asika.

Ömer Asik hraje centra coz se svymi 213cm se ani neni cemu divit, ovsem i v NBA v Houstonu nepatřil mezi opory v utoku, na palubovce je předevsim od braněni a tak to vypadalo i vcera v repre. Trosku jsem byl vcera překvapem, myslel jsem si ze přeci jen bude vice vyuzivan v utoku, ale asi tomu tak nebude.

Turci vcera překvapivě prohrali s Finskem a ten zapas byl divny, za prvnich 6 minut jen 5 bodu a i celkovy pruběh, dnes to nejspis bue vypadat jinak, ale rozhodně je nebude cekat nic lehkeho, protoze Italie vcera take překvapila a to Rusko a to poměrně jasně a Italii tahl předevsim Belinelli, ktery zaznamenal 16 bodu, ale take Luigi Datome, ktery z 13 kosu zaznamenal hned 9, z toho trojky 3/4 a take si vypracoval 4TH a proměnil vsechny.

               

Uvidime jak to bude vypadat dnes, ale ocekavam, ze Asik zde přes body moc nebude, vcera odehral pouze 18 minut a za tu dobu měl jen 2 střely a proměnil obě, ale jestě je nutno dodat, ze jeho prvni střela byla az na zacatku posledni Q. Ocekavam, ze Asik se k mnoha střelam nedostane, vcera se dala sehrant hranice 9,5 ale i 7,5, dnes si zahraji hranici 8,5 under!