Anderson - Hanescu | Ostatní Autor: Laposa - již zde nepůsobí

7.10.2013 19:56
Tenis
Ostatní
2013-10-08 06:00:00
1.72
2
Over 21
PINNACLE
Ostatní
Zde si musim zahrat over, protoze hranice je podle mě o gem nize nez by měla byt a navic si jestě u Pinny vylepsim hranici o pul gemu. Minimalně jeden set zde bude vyrovnany a pote uz by over měl padnout i ve dvou setech.

Kevin Anderson ma letos 37 vyher a 20 porazek. Je to hrac, ktery ma vyborny servis, ale na returnu je to horsi. Nehral letos zle, ovsem předevsim v poslednich zapasech se mi tolik nelibil a toho musim vyuzit, protoze ocekavam, ze na servisu by měl byt pořad vpohodě proti soupeři ktery bude proti němu zitra, ale na returnu toho taky moc neuhraje. Na US Open porazil v prvnim kole Brandse ve 4 setech, ale oba byli na servisu vyborni, pak ale prohral s Baghdatisem 3x 2:6 coz je prostě moc aby ani jeden set nebyl vyrovnanějsi, na servisu velmi slabe cisla a sam na returnu si nevypracoval ani 1BP a pote minuly tyden prohral i s Lakcem ve dvou setech 4:6 6:7, přicemz Lacko letos nehraje moc dobře, jinak oba byli na servisu solidni Anderson nabidl 3BP a nechal se 2x brejknout, sam si pak vypracoval jen 1BP, ktery vyuzil.

Victor Hanescu je poměrně nevyzpytatelny hrac, letos 25 vyher i 25 porazek, dokaze prohrat s kymkoli, ale rozhodně ma take solidni prvni servis a ikdyz uz prohral aktualně 6 zapasu po sobě tak ty zapasy nebyly tak jasne. S Montanesem jestě na antuce bitva s vysledkem 6:7 6:3 6:7, dale na US Open s Mayerem, ktery se ted i zvedl prohral ve 4 vyrovnanych setech a 2x se hral TB, pote jak uz jsem napsal ze dokaze prohrat s kymkoli tak prohral s neznamym hracem, sice ve 2 setech, ale oba prohral v TB a oba byli na servisu solidni, na předposlednim turnaji prohral se slusně hrajicim Pospisilem, ale az ve třech setech kdyz prvni set vyhral jasně 6:1 a minuly tyden prohral take v prvnim kole ale Tipsarevicovi vzal take set 6:7 6:1 6:4, sam si vypracoval 8BP ale nevyuzil ani jeden, ale jinak prvni servis uspěsnost 71% a uspěsnost druheho 51% a nabidl jen 5BP a nechal se 3x brejknout.

Oba hraci nemaji TOP formu, Hanescu je přeci jen slabsi hrac, ale posledni zapasy nehral spatně a proti Andersonovi si podle mě bude pocinat alespon na servisu take solidně, protoze Kevin ted take nehral moc přesvědcivě.