Domů
Tipy
Live betting
Diskuze
Články
Statistiky
Přihlásit se
Zaregistruj se!
Ivanovic - Cibulkova
| Ostatní
Autor: Laposa - již zde nepůsobí
Datum přidání tipu
11.10.2013 10:59
Sport
Tenis
Liga
Ostatní
Datum zápasu
2013-10-11 18:30:00
Kurz
1.72
Vklad
3
Tip
Cibulkova +4
Sázková kancelář
PINNACLE
Druh typu
Ostatní
Popis tipu
A nejspise moji posledni dnesni analyzou bude hcp na Slovenku Cibulkovou, ktera se mi zde libi a rozhodně neocekavam jasnou vyhru Anicky.
Anna Ivanovic ma letos 38 vyher a 20 porazek. Je to velmi kvalitni hracka, ale i ona dokaze prohrat s kymkoli, protoze jak ji něco rozhodi tak se zacně prakticky sama vyhazovat. V posledni době podle mě nepodava TOP vykon. V Tokiu porazil v prvnich 2 kolech 2 slabsi hracky jasněji, ale s Kerber dostala 4:6 2:6. A minuly tyden v Pekingu vyhrala v prvnim kole s Pennetou, ale ta po vybornem vykonu na US Open asi zase klesa s vykonosti, ale ve druhem zapase prohrala s Hercoq 2x 4:6, přicemz na returnu si nevypracovala ani 1BP a to ziskala jen 11 fiftynu z 10 podani coz je pravdu malo. Zde vyhrala taky 2x poměrně hladce, ale soupeřky měla taky přijatelne, ale zaroven take na servisu to taky nebylo ono. Nejdřive porazila Wickmayer (ale ta je letos fakt spatna) 6:2 6:4, kdyz 1s 64% usp. 65%(23/35) a usp. 2s 57%(11/19), nabidla 6BP a nechala se 2x brejknout a pote porazila Schiavone 6:3 7:5, kdyz 1s 65% usp. jen 54%(26/48) a usp. 2s 68%(17/25), nabidla 5BP a nechala se 3x brejknout, ale Franceska je letos take slaba.
Dominika Cibulkova ma letos 28 vyher a 23 porazek a je to prakticky stejny připad jako u Anicky, kdyz dokaze potrapit i silne hracky ale i prohrat s kymkoli a těch vykyvu ma vice jak Anicka, ale v posledni době se mi libi a kort na tomto turnaji! V Tokiu zvladla vyhral 2 zapasy poměrem 2:0 pak sice prohrala, ale měla proti sobě Radwanskou se kterou prohrala jen 2x 4:6 coz neni zadna hruza, dalsi turnaj sice vypadla v prvnim kole, ale zase měla proti sobě slusnou hracku a to Keys, ktera ted hraje paradně a Dominika prohrala 4:6 3:6. Zde v prvnim kole porazila Beck 3:6 6:2 6:1, prvni set byla slaba, ale pote se rozehrala a jasně byla lepsi a vydite jak ji nakonec rozdupala, měla 1s 61% usp. 56%(26/46) a usp. 2s 62%(18/29), nabidla 9BP a nechala se 4x brejknout, ale z toho 2x v prvnim setu a 2x ve druhem setu tudiz Beck si ve druhem setu neudrzela ani ejden servis a v setu poslednim jen jeden servis. A vcera Dominika rozvalcovala Piter 6:0 6:1, kdyz 1s 73% usp. 70%(22/31) a usp. 2s 45%(5/11), nabidla 2BP a nechala se jednou brejknout tudiz soupeřka si neudrzela ani jeden servis!
Dominika zde hraje paradně předevsim na returnu je silna a podle mě Ivanovic bdue mit taky pořadne problemy na servisu coz sami muzete posoudit podle toho co jsem vam napsal na servisu prostě neni OK. Ocekavam i vyrovnanějsi zapas protoze Cibulkova se necha taky parkrat brejknout, ale nedivil bych se kdyby Slovenska hracka zvitězila, navic s Ivanovic ma vzajemnou bilanci 2:1.