Montreal-Anaheim | Ostatní Autor: kosecek- již zde nepůsobí

24.10.2013 21:38
Hokej
Ostatní
2013-10-25 01:30:00
1.95
3
over 5,5
Expekt - nepoužívat
Ostatní
Montreal Canadiens     vs      Anaheim Ducks
Montreal-Anaheim tip over 5,5

Opět sazka na over v zapase ve kterem se představi Kaceři z Anaheimu. Dnes k tomu maji dalsiho idealniho soupeře.

Habs se rovněz potykaji s marodkou-chybi beci Murray a Jemelin,utocnici Pacioretty a Briere a taky tvrdi hosi Prust a Parros. Přesto utok produktivni,29 vstřelenych branek v 9 zapasech je dobra vizitka. Hraci jako Plekanec,Eller loňsti novacci Gallagher,Galchenyuk nebo v obraně dva vinikajici ofenzivně laděni beci Subban,Markov.V brance dnes bude Price,ktery se někdy potyka s vykony,tlak ktery je na něj vyvijen hlavně v domacich zapasech je enormni.

O Ducks se budu opakovat. Útok převysuje obranu,oslabenou navic o dva zraněne hrace-Souray,Sbisa,chybi i golman Fasth. Selaenne,Getzlaf,Perry,Koivu nebo talent Silfverberg nějakym golem urcitě přispěji.

Přesilovky se vic daři domacim Canadiens-7x vyuzili oslabeni soupeře,Anaheim naproti tomu pouze 3x. Oslabeni potom nesvědci ani jednomu soupeř,shodně 7x inkasovali.