Domů
Tipy
Live betting
Diskuze
Články
Statistiky
Přihlásit se
Zaregistruj se!
Å umperk - Jihlava
| Ostatní
Autor: radim- již zde nepůsobí
Datum přidání tipu
15.11.2013 22:02
Sport
Hokej
Liga
Ostatní
Datum zápasu
2013-11-16 17:00:00
Kurz
2.06
Vklad
2
Tip
celkova vyhra domacich
Sázková kancelář
FORTUNA CZ/SK
Druh typu
Ostatní
Popis tipu
16.11. / 17:00
Å umperk
-
Jihlava
1.liga
Å umperk
je zatim na 10.mistě, doma maji 11(4-1-2-4)33:35-16b.V poslednich zapasech zabojovali a vyhrali tři zapasy za sebou.Tězkej zapas v Kadani,a pak po prodlouzeni nad Litoměřicemi a Berounem.Doma jim to celkem střili a vzdy kousou.Nejproduktivnějsim je zkuseny Karel Plasek,ale ten je nyni zraněn a jestli nastoupi je otaznik,pak dvojce produktivnich beku Sedlak a Holik(oba 5+8) z utocniku jestě Moskal (5+8).Draci maji vyjednany střidave starty z vitkovic beky Bail + Pastor + Dudas,a podle Kubhajzla dobre utocniky Koloucha a Kucseru,plus ze Zlina Okala.Vcera jejich tymy hrali takze ted nevim jestli budou hrat ale snad ano.V braně maji zkuseneho Å turalu.Ty tři posledni zapasy si hodně vybojovali a je vidět ze chtěji,doma budou mit vydatnou podporu fandu ktery je budou hnat.
Jihlava
je na 3.mistě v tabulce,venku jsou 4.nej lepsim tymem 11(4-3-1-3)35:26-19b.To neni spatna bilance, ale muj hlavni duvod proc to hrat je marodka a unava Jihlavy.Hoste hraji od zacatku sezony kvuli zraněnim jen na 3 utoky a uz se to zacina projevovat.Navic nyni za sebou maji snad nejtězsi serii kdy za sebou hrali s Ústi, Bolkou, Oloumouci,Budějkama, a dvě derby s Brodem a Třebici.Takze
6 zapasu na maximalni vytizeni s dost uzkym kadrem
.předtim měla jihlava kupu zraněnych beku,ty uz jsou celkem v pohodě, z obrancu chybi uz jen Jaros a Zadrazil(navic pokud bude problem maji na střidave starty domluvene tři extraligove beky, ale ty ted nepotřebuji).
V utoku je těch zraněni vic
,dlouhodobě Ujcik a Vyslouzil,Proks se v poslednim zapase vratil a hned zase zranil,proti Brodu se zranil znova nejlepsi střelec
Zeman
(15+4),nově se na marodku přidali
Hubacek
(6+10) a
Seman
(11+6) a do soboty nikdo z marodu nebude fit.Z marodky se vratili sice Mikes a Velecky, ale marodili celkem dlouho a třeba na Veleckem bylo to nerozehrani hodně vidět.Ty ztraty by Dukla klasicky pořesila juniorama ale ty tentokrat taky nepouziji, protoze
juniory ceka dulezity zapas a zustanou komplet
.Takze tym ted tahne hlavně ÄŒachotsky(10+25) a z těch zkusenych je tam uz jen Duras, pak je to mladas na mladase.Na zitřejsim rozbrusleni bude jen 16 hracu.Mozna někoho na rychlo udělaji z extraligy, ale to jen mozna..
Jihlavu sem uz takhle zkousel kdyz měla hafo zraněnych a stejně dokazala vyhrat v Olomouci, ale tentokrat uz je na nich dost vidět unava po te tězke serii, a nyni chybi střelci.ÄŒachotsky snad vsechno sam neuhraje a draci mu budou věnovat pozorost...Plasek je otaznik,ale ani kdyby nebyl tak by ho snad nahrady z extraligy měli dobře zastoupit.Formu si Å umperk v poslednich zapasech udělal, vybojoval zapasy a snad je to nakopne.
celkova vyhra Å umperku @ 2,06