Memphis - Orlando | Ostatní Autor: Laposa - již zde nepůsobí

9.12.2013 21:27
Basketbal
Ostatní
2013-12-10 02:00:00
1.9
3
Glen Davis 13+
Marathonbet - nepoužívat
Ostatní
Zde si zahraji over u podkosoveho hrace Orlanda Davise.

Glen Davis letos dava pruměrně 13,3pts, a venku 14,2 - ma zde 13,2 střel a take haze 3,8 trestnych hodu, kdyz proměni 2,3 coz je 60,9% uspěsnost.

Orlando ma letos 6 vyher a 14 porazek, předevsim venku 1/9, ale take maji problemy se zraněnimi, ale nehraji uplně nejhuře, navic Memphis přisel o Gasola a pote i Randolpha (ktery uz ale zase hraje) a hnedka vysledky taky horsi a předevsim maji větsi problemy pravě pod kosem, z pozice PF kde Davis hraje dostava Memphis pruměrně 21,7 bodu coz je enjvice ze vsech pozic. Posledni zapas proti Goldenum dostali z podkose rovnych 50 bodu ze 108.

Jestě se enobjevila zprava, ale ted 3 zapasy po sobě nehral centr Vucevic a snad nebude i dnes a tim padem by hral Glen hodně minut, posledni zapas proti Houstonu hral pouze 28 minut, protoze Houston uz po 3Q jasně vedl ale stejně za tu dobu měl 18 střel a take 4TH a zaznamenal 18pts, a vubec venku ma vice střel jako doma.

           

S Memphisem by se Orlando mohlo zhruba drzet a Glen tedy bude hrat dost minut a osekavam i dost střel, takze tuto hranici by měl splnit, protoze přes podkos to ted jde.