Domů
Tipy
Live betting
Diskuze
Články
Statistiky
Přihlásit se
Zaregistruj se!
Šumperk - Kadaň
| Ostatní
Autor: radim- již zde nepůsobí
Datum přidání tipu
15.12.2013 22:57
Sport
Hokej
Liga
Ostatní
Datum zápasu
2013-12-16 18:00:00
Kurz
2
Vklad
4
Tip
Å umperk
Sázková kancelář
FORTUNA CZ/SK
Druh typu
Ostatní
Popis tipu
16.12./18:00
Å umperk
-
Kadaň
1.liga cr
Å umperk
ma ted na prvni pohled spatnou formu P-P-V-P-P, ale tři zapasy z toho byly venku(a sumperk je doma dvakrat tak silny nez venku), takze neřekl bych ze na tom jsou az tak spatně.Doma maji V-P-V-V-Vp a to ta prohra byla proti silne Olomouci, jinak porazili třeba naposled Brod i Litoměřice nedavno.Je repre pauza takze tym mozna bude mit nějake posily z extraligy(Bail, Pastor, Dudas, Kolouch, Kucsera)nehraji u nich nějak stabilně, ale třeba budou-urcitě by pomohli.I kdyby nebyli tym tahnou jini borci, a to zkuseny Plasek(20/9+8), Moskal(23/6+10) a maji dost prodiktivni dvojku beku Sedlak(23/4+11) a Holik(23/7+7), v braně bude Å turala.Posledni zapasy inkasovali hodně golu a celkově nic moc neuhrali takze podle mě idealni moznost si ted spravit chut, a to zrovna doma kde maji opravdu silu.Uz v poslednim zapase venku v Haviřově se zlepsili a sahali po bodech, ale smolně zafaulovali a ve třech pak zapas ztratili.
Kadaň
je poslednich par zapasu opravdu dole, nyni jsou na 13.mistě P-P-Pp-P-P, celkově si muzou udělat jubileum protoze maji 9 porazek v řadě, takze třeba uspěsně přidaji desatou.venku tam je to skoro uplně stejny P-P-P-Pp-P a tam maji těch porazek 8 v řadě.V těch poslednich zapasech maji velky problem s produktivitou kdy za poslednich 5 zapasu dali 6 golu(dvakrat vysli uplně na prazdno), celkově venku v pruměru daji 1,75 golu a to je hrozně malo(3,38 inkasuji).Do tyhle bidy je stopro zatahl castecně i Chomutov ktery se snazi nějak zachranit a dost castu si pujcuje hrace ze svoji farmy, zvlast ted kdyz chomouti maji velkou marodku.Tak třeba Gajovsky(24/5+7), Chlouba(23/11+8) a Prosek hrali v sobotu za Kadaň v Třebici, v neděli za Chomutov v Třinci a v ponděli by měli hrat v Å umperku-trochu drsny vytizeni a umorny cestovani.Navic pravě dvojice Chlouba a Gajovsky patři v nejproduktivnějsim v Kadani.Tyka se to vic hracu, třeba Rutta, Prosek, Racuk, Trefny, Hlava, Meiner odehrali za Kadaň větsinu zapasu ale nyni si je vic nechavaji v Chomutově.Tohle pendlovani tymu dost skodi a třisti jejich silu, neni to otazka jen ted tři zapasu, trva to uz dyl.Body: Charousek(29/13+12), Chlouba 23/11+8), Kus(24/3+10).V braně tam maji zmatky největsi, Hanuljaka sice poslali do Mostu, ale furt se jim tam střida Strmeň a Kostur, obcas nakoukne Řehoř.Posledni zapas chytal Strmeň takze ted asi Kostur(byl s chomoutama v Třinci, 14z/1,99/94,52%) hodně dobry cisla.
Å umperk je tym dvou tvaři doma/venku, doma to zvladaji o dost lip a zene je vzdy dost divaku..Kadaň ma ted diky Chomutovu dost problemu, toci sestavou a to vytizeni hracu je hodně velke a spoleham tady na jejich unavu, ani forma hostu neni dobra.sumperk uz doma musi utnout tu spatnou serii.
tenhle kurz na domaci trochu nechapu, zvlast kdyz hrajou proti Kadani
- ohledně sestav, ten kurz asi nebude nějak vyrazně klesat takze zase cca 30 minut před zapasem budou venku sestavy na onlajnech a bude se dat přilozit nebo nechat jak je..
Å umperk@2