Tenisova poznavacka

Autor: pavkaa88 datum publikace: 15.12.2013 13:32

Vytřibeni pozorovacich schopnosti


EDIT:
Tak jsem dostal info od Pavky, ze soutez muzeme ukoncit. Vitězove jsou Danisek27, potom Tommy#24, a nakonec Fanatica. Gratulujeme vyhercum Ozvěte se mi prosim do vzkazu. Vecer az budu u pc tak pořesime aktivaci te emailove sluzby.


Tenisova poznavacka aneb Pavkuv teniskviz:

Protoze tenisova sezona se pravě nachazi ve znacně hladovem obdobi, nezbyva, nez se zabavit jinak. 

V nasledujicim clanku se nachazi pět obrazku tenistu ze světoveho okruhu ATP. Najdeme tam hrace z TOP 20, TOP 50, TOP100, TOP 200 a TOP 300. Obrazky jsou upraveny pomoci efektu v programu Irfanview nebo ořiznuty tak, aby Vam dělalo alespoň minimalni potiz je uhodnout. Připadně, abyste pomoci indicii (levak/pravak, raketa, obleceni..) přisli na to, o koho se jedna. Předem upozorňuji, ze jsem některe obrazky udělal hodně tězke a kdo dokaze rozeznat vsech pět, muze si řikat tenisovy odbornik. Pro někoho, kdo se tenisu nevěnuje bude uspěchem nejspis i jeden obrazek. 

A na zavěr, proc to vlastně dělam? Kazdy se po prohranych zapasech vybijime jinym zpusobem. Nasledujicich pět panu mě v poslednim roce zklamalo, co se tyce tipu na jejich vyhru ci prohru a tohle je takova moje mensi pomsta 

Tak hodně stěsti. Spravne řeseni budu zajemcum posilat do zprav a v připadě dobreho ohlasu je mozne udělat dalsi kolo. Co se tyce fistronu z loňske sezony, měl bych tu jestě mnoho adeptu. 1) Hrac je umistěn v zebřicku ATP do 20. mista2) Hrac je umistěn v zebřicku ATP do 50. mista3) Hrac je umistěn v zebřicku ATP do 100. mista4) Hrac je umistěn v zebřicku ATP do 200. mista5) Hrac je umistěn v zebřicku ATP do 300.mistaŘeseni:

1) Fabio Fognini - zakoncil sezonu 2013 se dvěma tituly na kontě a s osobnim nejvyssim rankingem - na 16. mistě. (klicem bylo obleceni znacky Adidas, ktere ve světove dvacitce oblekaji pouze ctyři teniste - Murray, Tsonga, Simon a pravě Fognini. Kromě Itala take zadny z těchto jmenovanych nenosi satek)

2) Denis Istomin - bomber u Uzbekistanu (napovědou byly bryle, ktere na okruhu nosi jen par tenistu - pravě Istomin, Tipsarevic nebo třeba Moriya,..)

3) Kenny de Schepper - francouzsky big server (napovědou byla jeho vyska, obleceni a hlavně raketa Wilson v leve ruce)

4) Sam Groth - drzitel světoveho rekordu o nejrychlejsi podani (viz. fotka s naměřenou rychlosti 263km/h)

5) Di Wu - cinsky tenista, ktery si diky divoke kartě zahraje podruhe za sebou v hlavni soutězi prvniho grandslamu sezony - Australian Open. (obrazek byl pouze mirně upraven, aby vypadal trochu mohutněji :-)