KAŽDOROČNÍ SBÍRKA NA POMOC POTŘEBNÝM

Autor: stal123 datum publikace: 5.5.2018 10:05

Vybíráme na pomoc paní co se stará o svá vnoučata.

Máme tu každoroční sbírku Tipmatchbets!!!!! *3*

Vždy vybíráme někoho koho někdo z moderátorů osobně zná. Tudíž je zaručeno, že je to poctivé a ten člověk opravdu pomoc potřebuje.

 

Předloni jsme pomohli paní s roztroušenou sklerozou, která se stará o svého 3letého syna. Potřebovala koupit odlehčený invalidní vozík a řekněme elektrickou tříkolku, aby mohla svého syna brát na hřiště atd. Na oboje se povedlo peníze vybrat.

 

Loni jsme vybírali na rodiče malého dítěte, které potřebovalo speciální rehabilitační cvičení a také se povedlo vybrat částku, která pomohla.

 

Letos vás chci poprosit o pomoc pro paní, která má v pěstounské péči svoje vnoučata Matyáška a Karolínku, Když bylo Matyášovi 2 a půl roku, tak mu maminka zemřela při porodu sestřičky na poporodní embolii. Matyáš trpí neurologickým a tělesným postižením spojeným s poruchou autistického spektra. A dnes Matyáš slaví 5 narozeniny.

Babička Matyášovi pořídila speciálně vycvičeného asistenčního pejska Cipíska. Bohužel výcvik takového psa je velmi nákladný...

 

Rádi bychom pomohli dofinancovat Cipískův výcvik a samozřejmě paní pomoct pokud to vyjde i financemi na dopřání oběma dětem nějakých dárků atd.

 

Proto prosím posílejte příspěvky na níže uvedené číslo účtu. Ideálně do zprávy pro příjemce napište Tipmatchbets ať se pak můžeme potěšit, jak moc jsme paní pomohli.

 

Přímé číslo účtu paní je 521541013/0800

 

 Iban: CZ80 0800 0000 0005 2154 1013

Já a všichni moderátoři Tipmatchbets.com předem děkujeme!