FK Rostov - Trabzonspor | Ostatní Autor: Nervion

28.8.2014 12:28
Fotbal
Ostatní
2014-08-28 19:00:00
2.28
4
over 2,5
Marathonbet - nepoužívat
Ostatní
První utkání skončilo 2:0 pro Trabzonspor.



Rostov je po pěti kolech na desátém místě ruské ligy se čtyřmi body (bilance 1-1-3) a skóre 8:14 (průměr 4,4 g/z). První tři zápasy v lize ale odehrál venku a získal pouze bod v Krasnodaru proti Kubani za remízu 2:2, jinak prohrál s dvěma moskevskými týmy (7:3 Dynamo, 2:1 Lokomotiv), před sezónou dokonce ještě s CSKA prohra 3:1 v Superpoháru. Následovala prohra doma s Krasnodarem 0:2, tento víkend však už první výhra a to doma proti Saransku 2:1. 

Bilance over/under v lize 4/1. 



Trabzonsporu začíná liga až tento víkend, jediný ostrý zápas tedy odehráli zatím s Rostovem. V minulé sezóně se Turci umístili na čtvrtém místě se skóre 53:41 (2,8 g/z).

Bilance over/under - 21/13 v minulé sezóně. 

Tým posílil před sezónou dlouhodobý kanonýr Benficy Lisabon Óscar Cardozo, který mimochodem s Rostovem zvyšoval náskok na 2:0. Do obrany přišel z AC Milán Constant a jako volný hráč se Trabzonsporu upsal také Carl Medjani, který nastupoval na MS za Alžírsko.
Mezi odchody patří ztráta záložníka Adina (15g v sezoně), který odešel do Galatasaraye a nebo středopolaře Didiera Zokory.



V prvním zápase si Rostov dokázal vypracovat několik slušných šancí a to hlavně poté co obdržel v prvním poločase úvodní gól ze standartky. Po neproměněných příležitostech Rusů, potrestal chybu v obraně Cardozo a čtvrt hodiny před koncem zvýšil na konečných 2:0.


Jak už výsledky v lize napovídají, Rostov nemá příliš dobrou obranu, to se i potvrdilo v prvním zápase Evropské ligy, dnes však budou muset hru otevřít a vstřelit minimálně dva góly, pokud chtějí pomýšlet na postup a v tom vidím výhodu. Rostov by tak měl být od úvodu zápasu na míči a útočit, Trabzonspor bude vyčkávat a vyrážet do rychlých brejků. Nechápu vypsaný kurz, fair mám @1,70, je to odveta a Rusové nemají od první minuty na co čekat, musí útočit a tři góly podle mě padnou.