Valencia - Elche | Ostatní Autor: Králbramborovýchlidí

25.10.2014 13:46
Fotbal
Ostatní
2014-10-25 20:00:00
1.9
4
Valencia AH -1,25
BET365
Ostatní
Valencie je pro me doposud nejprijemnejsim prekvapenim souteze, protoze minula sezona byla bidna, v nynejsi si ale vedou velmi dobre.
Venku nejake body poztraceli, byt posbirali cenne remizy v Seville a v San Sebastianu napriklad, ale doma maji suverenni bilanci 4-0-0 skore 12-2, vsechno podobne vysledky, vyhry v hcpu a v kazdem zapase tri vstrelene goly.
Ztraceji tedy jen venku, tam jsem videl hned to posledni utkani v La Coruni, kdy na zacatku marné domaci jakoby podcenili, nechali je hrat, nechali si dat gola a az do konce zapasu se nedokazali nastartovat. To byla doufam dobra facka, ktera je poslala zpatky na zem.
Do utkani uz by mohl nastoupit Negredo, na hostovacce ze City, a prestoze byl zraneny, byla by to taky obrovska utocna posila.

Elche je treti od konce, 8 zapasu a jen 5 bodu se skore 7:18. poslednich pet zapasu jediny bod a tri prohry v hcpu.
Videl jsem je stejne jako domaci hned to posledni utkani se Sevillou, kdy prvni pulku byli i lepsim tymem, ale v polocase asi dostali hoste od trenera co proto a bylo videt že kdyz zabrali, tak je lehce prehravali a pomerne v klidu to skoncilo 0-2.


To same cekam dnes od Valencie, že za minuly zapas prinejlepsim nebyli pochvaleni a opet zaberou naplno, proti slabym hostum by to melo jit. Loni Valencie doma vyhrala 2-1, letos je mnohem vic v pohode a dokaze vyhrat vysssim rozdilem. Oba tymy jsem letos videl trikrat, prezentuji se dost odlisnymi vykony a melo by se to potvrdit i dnes.