Island - ČR | Ostatní Autor: Králbramborovýchlidí

12.6.2015 19:39
Fotbal
Ostatní
2015-06-12 20:45:00
2.11
4
over 9,5 rohu
188bet - nepoužívat
Ostatní
Pockal jsem si na sestavu a smele do toho. Nase rohy jsem tu mel uz s Lotysskem, kde jich byla zaplava. Statistiky tymu v dosavadni kvalifikaci vypadaji takto:


Island - Turecko 6-5
Lotyssko - Island 1-5
Island  Holandsko 2-5
Cesko - Island 8-3
Kazachstan - Island 3-3

Cesko - Holandsko 6-5
Turecko - Cesko 4-1
Kazachstan - Cesko 2-2
Cesko - Island 8-3
Cesko - Lotyssko 12-5


Island prumer cca 4 rohy, my prumer 6 rohu. Statisticky jsme silní hlavne doma, kde nam prumer zveda tlaceni proti vedoucimu Lotyssku, Islandu v opacnem duchu snizuje prumer treba zapas s Holandskem, kde naopak vedli.. Venku mame dva slaboucky rohovy vykony, ale Island muze drzet remizu, klidne i vest a muzeme jit nahoru.


Da se rict, že nase hra, jak uz jsem psal v tipu na Lotyssko, je hrou predevsim do stran a pruniky k lajne, centry. To je dlouhodoby Vrbuv rukopis uz z Plzne, praktikuje ho i v repre. 
Hrozne dulezitym faktorem pro dnesni utkani je podle meho absence Lafaty. On je vyborny hlavickar, tak je moznost na nej centrovat vzduchem, ale zaloznici se spis snazi o prostrceni do uličky, uniku atd. Jenze ted je zraneny a v utoku nastoupi Necid. V zaloze je pripraven i Škoda. Oba dva vysoci utocnici. Podle meho to tam svadi k tomu jeste vic hrat do stran a centrovat at na hlavu, nebo i prizemni centry, ktere pak casto konci zablokovane v zamezi. Minule prisel v prubehu zapasu na hriste prave Necid, abysme jeste zvysili tlak ve vapne, a chodili jsme do stran jeste vic. To podle me bude chtit Vrba hrat i dnes a to je ten hlavni duvod pro bet.. Hrajeme do stran a ted jeste misto Lafaty budeme mit od zacatku vepredu věž. 
Na krajich obrany mame dva hrace, kteri jsou zvykli utocit a na narazecky v rohu, pruniky, tj. Limberskeho a Kaderabka, na krajich zalohy Pilar, zvykly na Vrbovu taktiku z Plzne, na druhe strane Dockal, ktery vyhledava centry utocniky.. Takze sestava pro rohy dobra, jedinym minusem sestavy je asi jen poleno Vacha, ale ten se snad do utocneho snazeni nebude prilis motat.

Na strane Islandu by nam zas mely delat problemy dlouhe auty, kdy vznika ve vapne zmatek a po techto autech pada dost rohu po odhlavickovani z horsi pozice, nebo po zakroku golmana, ktery se v rychlosti musi dostat pres branici hrace.

Na tuhle hranici bych preci jen nevidel vic jak 1.8 a 188bet vypsal nadhernych 2.11. Tolik lidi asiaty nema, takze bet365 ma 1.9 normal a @2 pod asijskymi sazkami.. a to je taky parada.. V prvnim zapase jsme vyhrali na rohy 8-3, dnes bych cekal vetsi prispevek od domacich, uvidime jak nasi.