Aalesund - Stabaek | Ostatní Autor: radim- již zde nepůsobí

20.6.2015 23:11
Fotbal
Ostatní
2015-06-21 18:00:00
1.88
2
Aalesund under 1,5g
Marathonbet - nepoužívat
Ostatní
21.6./18:00

Aalesund
Stabaek

norská liga

Stabaek a jejich top obranu už sem tady jednou měl a opět zkusím.Ne jen že mají top formu ale i celkově za 12 zápasů zatím inkasovali 11 golů - venku mají 6/4-1-1 10:5.Výborná bilance.Venku ze šesti případů udrželi 4krát čisté konto! pouze v prvním kole dostali 2 od Odd a pak 3 goly od Molde(ale to je jeden z top útoků) jinak mají super vizitku a ubránili rozhodně silnější týmy než je Aalesund.

Aalesund patří střelecky ke slabšímu průměru, zatím drží 10.místo s bilancí 4-3-5 15:26, doma 2-2-2- 7:10 to jim doma dává průměr 1,17 golu na zápas a to je spíš slabota.Aspoň ty "dva" goly sice doma už dali třikrát ze šesti zápasů, ale Haugesund a Bodo jsou obraně hodně mizerný, pak Sarpsborg má obranu dobrou-ale druhej gol si dali vlastní na Aalesundu takže ve výsledku to s útokem domácích fakt tak horký není.Problém mají v brankovišti kdy je zraněn jednička Grytebust a v posledním kole se zranila dvojka, musel střídat Lie takže nejspíš bude muset jít trojka Sandvik. Když budou mít až trojku v zádech tak snad budou víc myslet na obranu díky tomu.Pozitivní zpráva pro ně je že se vrací bek Mantyla(9/0).


myslím že Stabaek ve svojí formě v pohodě muže myslet i na 3 body z tohohle zápasu, já si tady ještě zkouším 2ako neprohra Stabaek(1,67)+výhra ženskejch USA na mistrovství a celkem to pak hodí u betka 1,95 a to je krása!

Aalesund under1,5 gólu @1,88