vitez zapasu

vs.

Tady mě zaujal kurz na Chilana.

On sehrál jen 3 zápasy a je ve finále. Zatím neztratil seta.

Včera jsem měl možnost shlédnout druhý set s Clezarem. Ale to byla teda jízda. Do stavu 3-3 jakž takž vyrovněné ale pak ho během 5 minut sfouknul jak svíčku.

Garin má problémy na servisu ale v mezihře byl absolutně brilantní a pálil to tam neskutečně a Clezar vůbec nevěděl která bije.

Jako povolit mu 4 gamy to jen potvrzuje jeho vynikající fazonu zde. Jen bych dodal že i přes jeho obecně slabší servis včera BP 0/0.

Guido je starší a zkušenější ale trápil se tu jak s Ruudem, tak i včera s Dutrou ve 3 setech.

BP měl 5/10 a to je docela nic moc vizitka.

Jako poslední je třeba mrknout na H2H - Argentínec vede sice 3-2 ale vyhrál všechny 3 první zápasy. Poslední 2 zápasy ale vyhrál Garin  a to vždy se stejným průběhem - prohrál první set a pak otáčel.

Ale důležité je kdy a kde se ty 2 poslední zápasy odehrály. Bylo to právě zde - tady na místníku podniku v Limě. A to jak předloni, tak i loni.

Vůbec bych se nedivil, kdyby ho třetí rok po sobě na stejném místě zase udělal.