FK Varnsdorf-FK Mas Táborsko | Ostatní Autor: ReadyCirca

4.11.2012 09:15
Fotbal
Ostatní
2012-11-04 13:00:00
1.86
3
1
other - nepoužívat
Ostatní
                                                              vs.  
Varnsdorf má doma výbornou bilanci, když vyválčili 16 bodů z 21 možný. Prohráli pouze 0:1 s vedoucím Znojmem a remizovali se střížkovskou Bohemkou 0:0. Venku hrají o dost hůře, a tak stěžejní body získávají doma. Pohybují se kolem středu tabulky a jestli nezlepší venkovní zápasy, tak lepší nebudou. Pro ně jsou hodně důležitá domácí utkání, jelikož se jim venku nedaří. To samé bude platit i dnes. Naposledy sice vyhráli 0:2 na půdě silné Viktorky Žižkov, ale to bylo první venkovní vítězství. Formu mají poměrně slušnou. Potvrzují to výhry 3:2 nad Vlašimí, nebo 2:0 nad Zlínem. S těmito soupeři ze středu tabulky vyhrávají. Za domácí nastupuje třeba Petr Zieris, který hrál za mládež v pražské Slavii nebo dva ofenzivní hráči ze zahraničí. Z Ukrajiny Rudnytskyy a z Nizozemí Hikspoors. Oba se umí gólově prosadit.
Hostům z Táborska se venku vůbec nedaří. Z šesti venkovních zápasů získali pouze 2 body. Mají velké problém vstřelit nějaké branky. Z šesti zápasů dát pouhé dvě branky, to je velká bída. Doma je to lepší. Z loňského týmu odešlo Táborsku hned 7 hráčů, v čele s kapitánem Nesvadbou. Ovšem náhradou by za něj měl být bývalý reprezentant Šimák, který ale nenastupuje. Dalším známým hráčem je Voráček, který ovšem také nedostává tolik prostoru, byl na hostování v pražské Slavii, kde se ale také neprosadil. No a asi zatím jedním z největších tahounů je střelec Strnad, bývalý hráč Baníku Ostrava, má na svém kontě již pět branek v této sezóně, což je skoro polovina všech vstřelených branek hostů. 
Jenže Táborsko je venku nějaké zakřiknuté, nemůže vstřelit gól a to by mohl být dnešní problém, protože Varnsdorf doma branky moc nedostává (7 zápasů / 4 obdržené branky) a naopak doma má průměr dvě vstřelené branky na zápas. Takže věřím, že dnes se to potvrdí a všechny body zůstanou ve Varnsdorfu.

FT 4:1
TIP OK