Portland - Oklahoma | NBA, USA Autor: Laposa - již zde nepůsobí

2.3.2017 20:06
Basketbal
NBA, USA
2017-03-03 04:30:00
1.82
3
Lillard 26,5+
TIPSPORT CZ/SK
počet bodů hráče (vč. prodloužení)

Portland je na tom podobně jako Charlotte, loni skončili na 5. pozici, ale letos to budou mít dostat se do PO hodně těžké, zatím ztrácí 4 výhry (2 zápasy k dobru).

Portland má venku bilanci 10/22, doma pak 14/13 a tam mají největší šanci a musí se tu nejvíce snažit. Po All-star game hráli 3 zápasy, ale všechno venku a vyhráli jen se slabším Orlandem, takže dneska budou chtít jít pro výhru, ale s Oklahomou to samozřejmě nebude taky jednoduché, no vyrovnané by to mělo být a taky i dost bodů by mohlo padnout.

A já si vybírám největší hvězdu domácích do overu a očekávám, že hranice letos ještě půjde zase tak o 2 body výše. Když se podíváme na lonskou sezonu tak po All-star game to začal solidně bombit, 51, 30, 34, 23, 31, 33, 30, 20, 50, 26, 41 a bral si samozřejmě víc střel. Letos to bude podobné a opět si bere víc střel.

První zápas s Orlandem 33 bodů a to jasněji vyhráli, Toronto 28 bodů a Detroit 33 bodů. S Oklahomou už se letos 2x střetli, doma dal jen 17 bodů, ale tam se Oklahomě nějak nedařilo a naopak prakticky všem hráčům Portlandu to tam padalo a tak jasněji vyhráli. V Oklahomě už měl ale 22 střel a 7TH a zaznamenal 29 bodů.

                

Očekávám, že si Lillard vezme zase dost střel, nemají na co čekat a hlavně doma mají největší šanci vyhrát, venku to bude těžší.