APOEL - Slavia | Kvalifikace LM Autor: BurukOkan

14.8.2017 11:48
Fotbal
Kvalifikace LM
2017-08-15 20:45:00
1.88
3
DNB 1
SBOBET
Zápas

Už jsem tu kdysi psal, že zápasy Slavie prakticky nesázím, ale občas udělám výjimku. A ta přichází právě nyní, ve 4. předkole LM. Zítra se Slavia utkává s kyperským mistrem APOEL Nikósie.

APOEL ve 3. předkole vyřadil rumunský mančaft Viitorul Constanta, když první mač prohrál 1:0, odvetu pak na domácím hřišti zvládl výhrou ve stejném poměru a další 3 branky přidal v prodloužení. Určitou zajímavostí je, že po prvním zápase byl odvolán trenér APOELu. Pro bližší představení kyperského týmu vás odkážu na článek eurofotbalu, který je hodně podrobný (http://www.eurofotbal.cz/clanky/kdo-v-lize-mistru-ciha-na-slavii-apoel-se-predstavuje-371383/).

Slavia postoupila přes BATE, když doma vyhrála 1:0 a venku prohrála 2:1. V lize zatím 7 bodů ze 3 zápasů, to není špatné. Nicméně výkony jsou trochu mdlé. Trochu to vypadá, jako by se sešívaní vždycky trochu šetřili na další zápas. Částečně je to způsobené i trochu větší rotací hráčů, především v utkání s Teplicemi.

Pro mě zásadním problémem je, že s týmem neodcestoval Simon Deli, který se v pátek zranil. K tomu není k dispozici ani Bílek a tak je jasné, že spolu bude hrát stoperská dvojice, která spolu nikdy nehrála. Jsou v podstatě jen 2 možnosti – buď se na stopera přesune Ngadeu, nebo Frydrych. Otázkou také je, koho Slavia doplní na soupisku pro 4. předkolo, protože může dopsat jen jednoho z dvojice Sobol, Stoch. Já pevně věřím, že dopsán bude Sobol, ale rozhodne se až během dneška..

 

Pro mě je celý tento dvojzápas 50:50, v případě absence Deliho pak vidím šance Kypřanů o něco vyšší. Proto pro mě APOEL na domácí půdě je favorit a kurzy jsou podle mě zbytečně vysoko. Já si trochu na jistotu zahraju DNB, kde vidím fair kolem 1,7. GL