vs. 
Opravdu velice zřídka a nerad chodím proti našim hráčům ale tady musím udělat výjimku.
Zdeněk je velký talent. Rodáka z Bystřice pod Pernštejnem trénuje jeho otec a je čelenem TK Prostějov ale trénuje ve svíém rodném městě pokud je někdy doma. 2014 vyhrál pardubickou juniorku a je to talent to ano.
On už asi 2-3roky preferuje antukové podniky v Evropě a to zejména Chorvtasku - kde také získal v Poreči svůj první titul.
Letos má na antuce sice parádních 57/19 ale je potřeba se taky podívat kde to nahrál - 90 % úroven futures. Na nich exceluje když letos už hrál 8 x finále - ale v nich 6x lostnul a jen 2x vyhrál titul.
Ted má takové prohrané finále na kontě hned 2 za sebou - jedno v Poznani a naposledy v sobotu prohrál v Kekcsemtétu v Maďarsku. Ale tam dostal solidně nařezáno od Perezé 2x 1-6.
Takže prvním důvodem proč jít proti je prohrané finále o víkendu a přesun sem do Bosny.
Tím druhým je pak to, že on je vynikající na futures ale o level výše to žádná hitparáda není kde má letos bilanci 11-9 a povedlo se mu tak jen Mestre.
No a třetím důvodem je soupeř.
Kevin má momentálně hodně dobrou fazonku - přes prádzniny hrál domácí Bundesligu s bilancí 7-1 a ted hrál QF v Alpenu když udělal třebas Ymera nebo Sakharova.
Kevin už na futures prakticky vůbec není a hraje jen challanegry tedy o level výše. A to by mělo dnes být znát kromě toho že je o 4 roky starší a zkušenější.
Banja Luka bude turnaj náchylný k překvapením a tady myslím jedno bude.